Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

XFX gwarancja 5 lat bez rejestracji

marcin1301993 23 Feb 2014 17:03 4311 10
    marcin1301993
    Level 12  
    Witam
    Szukałem w internecie ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.
    Mam zasilacz XFX Core PRO 550.
    Domyślnie ma się na niego 24 miesiące gwarancji.
    Gwarancje tą można przedłużyć do 60 miesięcy rejestrując produkt na ich stronie.

http://www.crn.pl/news/wydarzenia/organizacje...013/12/xfx-przedluzylo-gwarancje-na-zasilacze
    Tu mam news w którym mowa o tym, że nie trzeba już więcej rejestrować swojego produktu, aby otrzymać 5 lat gwarancji.
    Moje pytanie brzmi: Czy wie ktoś czy ta dłuższa gwarancja dotyczy produktów kupionych po ogłoszeniu tego przez XFX czy może obejmuje też produkty kupione przed ale nadal na gwarancji 24 miesięcznej?
    marek216

Level 43  
    marcin1301993 wrote:
    Czy wie ktoś czy ta dłuższa gwarancja dotyczy produktów kupionych po ogłoszeniu tego przez XFX czy może obejmuje też produkty kupione przed ale nadal na gwarancji 24 miesięcznej?

Producent, dystrybutor i serwis autoryzowany.
    strucel
    Level 33  
    Biorąc pod uwagę wagę zasilacza i jego wartość wysyłka zasilacza do naprawy za granicę
    raczej średnio się opłaca.
    zieloczek100
    Level 38  
    Jeżeli ktoś kupował zasilacz w sklepie typu morele to i tak ma 5 lat gwarancji, nie ważne kiedy się go kupiło. Ja kupiłem swojego XFXa 450 w jakimś zakichanym sklepie który jest podłączony pod komputronik, napisałem do komputrasa, że teraz XFX daje 5 lat gwarancji i czy jeżeli zepsuje mi się ten zasilacz nwm za rok, dwa czy przyjmą mi go na gwarancję, dostałem odp, że nie, morele nawet przed wprowadzeniem tego przyjmowała te zasilacze w okresie 5 lat...
    User removed account
    Level 1  
    marek216

Level 43  
    Jeśli na karcie gwarancji jest 2 lata to obowiązuje 2 lata.
    W momencie zakupy zaakceptowane są obowiązujące w danej chwili zasady.
    zieloczek100
    Level 38  
    Czyli kupować na np morele czy techplanet
    User removed account
    Level 1  
    mario81
    Level 33  
    Trochę odkopię temat. Posiadam XFX Core 550W. Pisałem do techplanet w sprawie gwarancji, podsyłając im linka do newsa dotyczącego 5-letniej gwarancji. Dostałem odpowiedź, że oni mimo wszystko jako sklep dają tylko 2 lata gwarancji. Więc po tym okresie, trzeba będzie wysyłać za granicę.
  • Helpful post
    zieloczek100
    Level 38  
    Kiedyś czytałem, że techplanet uwzględnia gwarancję XFX przez 5 lat no ale cóż...
    Zostaje nam morele.net ;)
    Ja na swojego XFXa chyba nie mam gwarancji - jeszcze podjadę do sklepu gdzie go kupiłem aby dowiedzieć się na 100% czy go przyjmą czy nie ewentualnie. Jak wentylator zacznie hałasować włożę coś innego i będzie cisza ;)
    marcin1301993
    Level 12  
    Witam.
    Zasilacz był kupowany w morele.net.
    Napisałem w dziale zgłoszenia na stronie morele.net. W odpowiedzi dostałem by zasilacz zostawić w net punkcie. Tak też zrobiłem, zostawiłem też ciąg dalszy moich uwag do usterki. Na bieżąco byłem informowany, mailowo, o przebiegu reklamacji. Niestety, zasilacza chyba nie udało się odratować sądząc po tym że dostałem nowiutką sztuke XFX TS 550. Nie poniosłem żadnych kosztów związanych z reklamacją.

Przy okazji dziękuje użytkownikowi zieloczek100 za informacje na temat tej 5-cio letniej gwarancji :)