Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung NP350V5C-S0DPL - Ciągłe kłopoty z Windows 8.1

23 Lut 2014 18:42 2109 4
  • Poziom 11  
    Witam,

obecnie na moim laptopie Samsungu NP350V5C-S0DPL korzystam z Windows 8.1, lecz są same problemy...

Po pierwsze: Samsung nawet nie garnie się do aktualizacji poszczególnych sterowników, tak aby pojawiły się w SW Update i działały 100%.

Po drugie: Co chwile coś się sypie. Np. teraz przeglądam sobie internet i co chwile wywala mi błąd ERR_NAME_RESOLUTION_FAILED, próbowałem już wszystkich sposobów, aby sobie z nimi poradzić, niestety nie przynosi to żadnych efektów.

Po trzecie: Problem ze sterownikami graficznymi, na Win 8 był wszystko OK, a teraz nie mogę nawet wejść do pogody i odczytać danych po wyświetla się czarne tło, a nie mogę zainstalować sterowników ze strony AMD, gdyż po prostu nie działają. Te od Samsunga są kiepskie i tak jak pisałem, często mam problemy...

Proszę pomóżcie.. Co radzicie ? Wrócić do Windowsa 8 i zapomnieć o problemach ?
    Nie mam pomysłu co mogę zrobić więcej... Oprócz tego obudowa skrzypi, klawiatura się wytarła po paru dniach użytkowania, a Samsung nawet nie chce się podjąć naprawy czegokolwiek...

Ostatecznym rozwiązaniem, o którym myślę jest sprzedaż tego modelu i zakup jakiegoś fajnego Asusa...

Pomóżcie proszę.
  • Poziom 26  
    Wrócić do czystego Windowsa 8 ;) Nie aktualizować ;)
    Ale instaluj czysty system :) Nie ten z recovery.

Miałem to samo. Windows 8.1 to pomyłka (moja opinia), być może za kilka miesięcy będzie inaczej jak poprawią to i owo a sterowniki będą działać prawidłowo.
  • Poziom 11  
    Czyli sugerujesz korzystanie w ciemno z Windows 8 ? Zapomnieć o 8.1 ? :P
  • Poziom 11  
    Tak też zrobiłem :)

Siedzę na czystym Windows 8 i jest wszystko OK ! :)

Dzięki.