Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co kupić? - Drukarka Canon ip4850 i tusze

24 Lut 2014 12:05 1704 6
  • Poziom 8  
    Witam. Mam zamiar kupić drukarkę Canon iP4850. Nie znam się na drukarkach, będzie mi potrzebna do robienia nadruków na płytach DVD i do wydruku normalnych dokumentów. Jakie tusze muszę kupić - coś czytałem, że są z chipami i bez. Co kupić?
  • Poziom 13  
    Z chipami to wkładamy tusze i drukarka drukuje.
    Bez chipów to drukujemy dopóki nie pokazuje niskiego stanu i wówczas wyjmujemy stare tusze a chipy z nich przekładamy do nowych tuszy.
    Osobiście uważam, że najlepiej kupować z chipami, bo te przekładki bywają kłopotliwe.
  • Poziom 8  
    Dziękuje za odp. a jakie tusze polecasz
  • Poziom 13  
    Jeśli chodzi Ci o producenta zamienników to nic nie podpowiem. Ja sprzedaję ONTI z Agawy i działają OK.
    Ae generalnie to one i tak schodzą z taśmy któregoś z chińskich producentów i dziś może być OK, ale za tydzień kupią od innego dostawcy i już nie będzie OK. Jak kupisz lokalnie w mieście to zawsze możesz zwrócić.
  • Poziom 8  
    Jeszcze jedno pytanie zupełne podstawy ale nie miałem doczynienia wcześniej z drukarkami więc nie wiem. Jeśli chcę drukować w kolorze to muszę kupić tusze czarny, czerwony, zielony, niebieski czy cmyk
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Dziękuję za odpowiedź, z tym sposobem to pewnie jeszcze będę szukał choćby dla samej wiedzy