Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PS3 konsola się nie włącza, brak dysku

24 Lut 2014 12:18 7008 5
  • Poziom 16  
    Witam mam kilka pytań odnośnie konsoli:
    Czy jeżeli w konsoli nie ma dysku to czy konsola uruchamia się? Coś się pojawia na ekranie czy może w ogóle nie rusza?
    Ja właśnie nie posiadam w konsoli dysku i niestety u mnie konsola działa, a raczej nie działa tak jak na filmiku:

Pytanie co jest tego powodem?
    Podobno ktoś chciał ją przerobić ale nie wyszło.
    Gdy ją uruchamiam wiatrak chodzi przez cały czas a potem gdy zmienia się dioda na czerwoną (nic nie pika wtedy) to przestaje chodzić wiatrak (piszę wam wszystko xD)
    Dioda pali się cały czas nie znika jak na filmie.
    Jeśli możecie to proszę o odpowiedzi bardziej dla zielonych:P

Konsola CECHK04

Oglądałem filmy na yt odnośnie ylod/rlod i inaczej tam to wyglądało, żółta dioda, miganie czerwonej i pikanie, tutaj tego nie ma.
  • Poziom 12  
    Sprawa wyglada tak. W konsoli jest uszkodzony soft, bez dysku twardego nic nie zrobisz. Soft wgrasz przez recovery (bedzie tam opcja aktualizacja systemu). Wgranie softu wyglada tak 1. Przygotowywujesz pendrive na FAT 32
    2.Tworzysz foldery w nim PS3>UPDATE soft (ps3update.pup) bodajrze
    3. Wgraj soft równy lub wyzszy, nigdy nizszy! Jezeli masz mozliwosc wgraj sobie 3.55 ma duzo mozliwosci np. parowanie napędu i wiele więcej.
    http://www.youtube.com/watch?v=fhf1Io2seQ8
  • Poziom 16  
    A bez dysku mogę wejść w ten tryb co na filmiku? bo próbowałem i u mnie nie działa;/
    Konsolę podłączam takim kablem.
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8c/Playstation-composite-cables.jpg
    Pytanie moje jest takie czy w telewizorze muszę coś ustawiać? Czy wystarczy podłączyć te kable do niego i włączyć konsolę ?(może jeszcze jakaś przejściówka?) Bo już się pogubiłem i nie wiem czy cokolwiek dobrze robię;/
  • Poziom 12  
    Wydaje mi sie ze powinna wejsc w ten tryb, niestety niemam dostepu do konsoli, mozliwe ze za krotko czekasz
  • Poziom 16  
    Video podłączyć do tego żółtego?
    Bo czytałem że wystarczy tylko jeden kabel do sprawdzenia.
    PS3 konsola się nie włącza, brak dysku

Chyba nie ma co się z tym bawić;/ Nic nie raguje obraz na drugim telewizorze a podłączam ten video i zmieniam opcję na composite, w tym co dałem obrazek też nic, a do tego już nawet nie chce "pikać" jak na tym filmiku aby przejść do tego trybu.
  • Poziom 19  
    Bez dysku powinno ruszyć recovery, załapuje po kilkunastu/kilkudziesięciu sekundach. Jeżeli została uszkodzona przez CFW bez poprawnego wsadu i programatora nic nie zdziałasz, a jeżeli nie był zrobiony dump przed kombinowaniem z oryginalnym wsadem to marne szanse na naprawę. Co do tych ylod to nigdy nie ma pewności, raz miga, raz się pali, raz wyłącza po kilku sekundach i w ogóle nie rusza. Nie ma reguły, sprawdza się to na różne sposoby w warunkach dobrze zaopatrzonego serwisu.