Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Beko dis5830 - nie działa przycisk wlaczenia

24 Lut 2014 20:28 4602 2
  • Poziom 8  
    Witam, mam problem ze swoja zmywarka beko dis 5830,
    W zmywarce wszystko dział poza przyciskiem włączenia, czasem załapie i się zaświeci lampka i po zamknięciu normalnie działa a czasem trzeba w różne sposoby kombinować aby się program włączył, dodam że jeśli się nie zmieni programu z tego co był wcześniej to jest większa szansa na jej włączenie, tak sama jak się ja włącza zaraz po myciu (kiedy jest nagrzana) to ten przycisk sprawniej działa.
    Ktoś wie co może być problemem ??
    Dodam iż rozbierałem panel i przetarłem styki i to nic nie dało.
    Może ktoś przynajmniej wie jak włączyć opcje wyświetlania błędów??
    Dzięki za pomoc

Dodano po 43 [minuty]:

Wciskając rożne kombinacje przycisków przy włączaniu zmywarki , a konkretnie podczas włączania przycisk Play (akceptujący wybrany program) to uruchamia się jakiś chyba program nieoznaczony,i wtedy przycisk ten Play jak go wciskam to za każdym razem sie podświetla i wyłącza wiec widzę że sam przycisk jest ok. Za to zauważyłem ze podczas normalnego użytkowania przycisk opóźniający start nigdy nie działa, a z kolei jak sie przełącza miedzy programami to przy 2-gim programie sama lampka na przycisku 1/2 delikatnie się podświetla (jakby delikatne zwarcie).
  • Poziom 8  
    Ma ktoś jakiś pomysł na to ??
    Albo przynajmniej podpowiedz czy jest to wina modułu z wyświetlaczem czy modułu sterującego ?
  • Poziom 8  
    Dla zainteresowanych, pomogła wymiana modułu z wyświetlaczem . Koszt ok 110zł.
    Pozdrawiam