Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Arrow Multisolution Day
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Electrolux EWF107410w - Nie działa blokada drzwi

Rubinh 24 Lut 2014 21:17 1980 3
  • #1 24 Lut 2014 21:17
    Rubinh
    Poziom 24  

Po wyczyszczeniu styków pralka zadziałała normalnie lecz na krótko. W kolejnym dniu znów odmówiła posłuszeństwa i żadne czynności niczego nie zmieniły. Po wymianie płyty głównej (EWM 2100) pralka ożyła lecz znów na drugi dzień powróciła przypadłość. Mechanizm blokady został wymieniony na nowy i nic. Gdzie szukać przyczyny?. Nie wierzę, że "padła" płyta główna.

0 3
  • Arrow Multisolution Day
  • #2 24 Lut 2014 22:48
    peter falk
    Specjalista AGD

A na czym polega odmowa posłuszeństwa i niesprawność blokady?

Rubinh napisał:
    Po wyczyszczeniu styków

Których, gdzie :?:

1
  • Arrow Multisolution Day
  • #3 24 Lut 2014 23:16
    wojciech zegarowski
    Poziom 13  

Sprawdź grzałkę na przebicie do masy.

0
  • #4 25 Lut 2014 22:02
    Rubinh
    Poziom 24  

Zasadniczo naprawa urządzeń AGD to nie moja branża, naprawiam bowiem sprzęt RTV. Okazjonalnie naprawiam moduły pralek, lodówek,odkurzaczy itp przynoszone do warsztatu przez serwisantów tych sprzętów z którymi sobie nie radzą (elektronika). Opisy niedomagań wpisuję z ich relacji. Bywa, że idąc na skróty wolą nie trudzić się samym więc uważają, że łatwiej będzie, gdy ktoś (oczywiście, ja) się potrudzi w ich imieniu. W tym konkretnym przypadku to właśnie to. Okazało się bowiem, że grzałka pralki miała upływność do masy stąd mój post. Gdy nie dopatrzyłem się usterki w modułach serwisant (sic!) postanowił się potrudzić i znalazł przyczynę ale kupując wcześnie niepotrzebnie nową płytę główną pralki j.w. Zamykam temat, pralka już działa.

0