Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dysk zew - Wykonywanie kopii zapasowych danych

tobiatowski 24 Lut 2014 23:11 1401 3
  • #1 24 Lut 2014 23:11
    tobiatowski
    Poziom 13  

Witam,
    Dysk zewnętrzny i kopie zapasowe danych z komputera stacjonarnego

Jaki państwo program polecacie, który będzie miał za zadanie wykonywanie kopii zapasowych z mojego komputera stacjonarnego.
    Poniżej podam przykład.

Mam komputer stacjonarny na którym przechowuje wazne dane, powiedzmy jest to DYSK D z którego chce wykonywać kopie bezpieczeństwa.
    Powiedzmy wykonam raz kopie całego dysku D i przez tydzień czasu dokonuje różnych modyfikacji plików na tym dysku D po tygodniu czasu chce wykonać kopię/nadpisać na dysku zewnętrznym tylko te pliki w których zaszła modyfikacja lub zostały dodane nowe.

Chce aby program sam automatycznie wyszukiwał plików, które zostały zmodyfikowane lub dodane nowe i kopiował je na dysk zewnętrzny.

Nadmienie że nie chce aby dysk zewnętrzny który zakupie był podpięty non stop i robił za RAIDA.

Prosze polecić mi 1-3 programy które są naprawde godne uwagi płatne lub darmowe aby najlepsze według was

0 3
  • #2 24 Lut 2014 23:19
    beo
    Poziom 36  

tobiatowski napisał:
    Prosze polecić mi
    I tu mamy kłopot. Życzeniowość tzw. Proszę przeszukać choćby google.

0
  • #3 24 Lut 2014 23:34
    maurycy123
    Warunkowo odblokowany

Ja używam SyncBack. Jest prosty i robi to co trzeba. Kopiuje tylko te pliki które się zmieniły. Może jednocześnie usuwać pliki z kopi jak nie ma ich już o źródle.

0
  • #4 24 Lut 2014 23:34
    tobiatowski
    Poziom 13  

Czytajac google znalazlem:

Allway Sync po podpięciu dysku zewnętrznego synchronizuje automatycznie nowe foldery i pliki nie nadpisując starych wszystko z automatu.

O takie coś mi chodzi właśnie, gdy podepnę dysk zewnętrzny to automatycznie sprawdza mi np. DYSK D na komputerze i synchronizuje nowe foldery które tam się znajdują, pliki i nadpisuje na dysk zewnętrzny.

I gdy np. podepne swój dysk do czyjegoś komputera to będę miał tą samą zawartość co u siebie na kompie

A cos jeszcze możecie mi zaproponować?

0