Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung RF711 - brak możliwości nagrywania dźwięku z karty

25 Lut 2014 19:13 1011 3
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie.
    Mam laptop Samsung RF711 i niestety w zeszłym tygodniu musiałem robić reinstal systemu. Obecnie mam Windows 8.1. Zniknęła mi możliwość nagrywania dźwięku bezpośrednio z karty dźwiękowej (Realtek High Definition Audio). Sterowniki są aktualne 6.0.1.7161 z 21.01.2014. Przed reinstalką bezproblemowo nagrywałem dźwięk, np. w Audacity wybierając jako źródło dźwięku kartę. Obecnie jedynie mogę wybrać mikrofon. Czy ktoś ma może pomysł, co mogę zrobić, aby przywrócić możliwość nagrywania bezpośrednio z karty?
    Będę dźwięczny za wszelką pomoc.
  • Poziom 2  
    Pozwolę sobie się przypomnieć z tematem
  • Poziom 16  
    Poprzednio miałeś 7 czy 8? Sterowniki wszystkie zainstalowałeś? System instalowany z płyty czy z partycji recovery?
  • Poziom 2  
    Poprzednio miałem 8. Na sformatowanym dysku zainstalowałem Win 7 z serwisowej płyty, następnie update do Win 8, również z płyty, no i Windows Update do 8.1. Wszystkie sterowniki zainstalowane i zupdate'owane za pomocą aplikacji SW Update.

Gdzieś obiło mi się o uszy, że w Win 8.1 systemowo zablokowano nagrywanie z karty dźwiękowej. Czy ktoś mógłby to potwierdzić?