Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG P920 - Brak ładowania baterii

25 Lut 2014 20:46 2358 10
  • Poziom 23  
    Witam.Usterka jak w temacie.Telefon kupiony na Allegro.Bateria w telefonie wykazywała 4% naładowania.Ładowana przez 12godz.Stan naładowania 25%.Po 10-ciu minutach włączonego telefonu stan jak poprzednio i telefon się wyłącza.Kupiona nowa bateria i ten sam problem.Zamieszczam fotki z telefonu.Co jest przyczyną tej usterki ?Proszę o pomoc.Jesli to możliwe proszę o linka gdzie można pobrać manual do tego telefonu.W tej sytuacji zostałem bez telefonu. LG P920 - Brak ładowania baterii LG P920 - Brak ładowania baterii
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    Witam sprawdź najpierw ładowarkę jeśli jest sprawna jeśli tak to wyciąg baterie i sprawdź miernikiem czy napięcie dochodzi bezpośrednio do baterii
  • Poziom 23  
    Dzięki za szybki odzew .Przy włączonym telefonie wyjęta bateria pomiar na stykach kontaktowych baterii wynosi 4.2 V.Przy ładowaniu powyłączałem wszystko co by mogło pobierać prąd.
  • Poziom 11  
    Kolego proponuje jeszcze zmianę oprogramowania może w tym tkwić przyczynna wiem że telefony LG nie raz miały takie usterki .
  • Poziom 23  
    Ładowarka LG model SC0600LGA IMPUT 100-240V 50-60 HZ 0.2 A OUTPUT:5 V =1.0A 5 W. Kolega pisał żeby zmienić oprogramowanie telefon ma takie : LG P-920 -V21a -NOV-15-2011.Czy istnieje nowsza wersja i gdzie ją pobrać.Wersja Android 2.3.5.Czy jest możliwość zmiany na Androida 4.1
  • Poziom 23  
    Dzięki za informacje .Zmiana oprogramowania nic nie dała.Mam masę innych zajęć więc telefon powędrował do serwisu.Serdeczne dzięki za serwisówkę.
  • Poziom 9  
    Witam!! Ostatnio dopadł mnie ten sam problem. Dziwi mnie, że niektórzy dają rady typu zmień soft. Jeśli do tej pory nic z softem się nie działo to mało prawdopodobna przyczyna. Radzę zaglądać do manualów. W moim przypadku ipa, szczoteczka i wyczyszczenie IC na stronie 104 pomogło. Lekko go hotem wygrzałem jeszcze (ew. suszarka jak ktoś nie ma). Pozdrawiam
  • Poziom 23  
    Uszkodzona płyta główna przez wgranie nie właściwego oprogramowania.Telefon sprzedany na części.