Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Firefox sam się włącza lecz nie zawsze

26 Lut 2014 10:44 1746 25
  • Poziom 14  
    Witam!
    Mam problem z Firefoxem, bo gdy wlaczam kompa czesto gdy spojrze w procesy widze okolo 10 procesow firefox.exe. Wlacza sie tez gdy klikne "ctrl" lub "5".
    Po wlaczeniu sie Firefoxa wyswietla on strona nowej karty ale wczesniej wyswietlal strone searchnu.com ale pogrzebalem w ustawieniach i udalo mi sie to wywalic.
    Objawy nie zawsze wystepuja.
  • Spec od komputerów
    Reset Firefoxa: Pomoc-Informacje dla pomocy technicznej-Zresetuj program Firefox
  • Poziom 14  
    Przez jakiś czas od resetu było dobrze, ale teraz znów to samo.
  • Spec od komputerów
    Pokaż nowy OTL.txt
  • Poziom 14  
    Dr Web wykryl 2 zagrozenia, a MBAM nic nie wykryl.
    Co to jest TDSSKiller?
  • Spec od komputerów
    Probowales wpisac w google: TDSSKiller ?
  • Spec od komputerów
    Nie widac nic ciekawego w logach.

Odinstaluj Firefox i sprawdz co sie stanie po nacisnieciu ctrl lub 5.

Wyglada na to, ze ktos przypisal takie skroty do pliku lub masz uszkodzona klawiature.
  • Poziom 14  
    Po odinstalowaniu firefoxa to gdy klikne Ctrl lub piec, to jesli mam wlaczony IE to wyskakuje pusta strona.
  • Spec od komputerów
    Wyglada na to, ze szkodliwy program podczepil sie pod ctrl i 5. Jednak nie wiem jak to mozna zmienic.

Jezeli masz jakies punkty przywracania systemu to radze Ci skorzystac.
  • Poziom 14  
    I tak niedlugo bede zmienial system z XP na 7 wiec bede mial formata ale i tak wielkie dzieki za pomoc :)
    A te kilka dni to przezyje. Wystarczy, ze wylacze explorer.exe.

Dodano po 3 [godziny] 12 [minuty]:

Jeszcze jedno. Moze to cos da. Gdy uzywam klawiatury ekranowej to nie ma zadnego problem z Ctrl i 5.
  • Spec od komputerów
    Podmien klawiature na inna i sprawdz czy to rozwiaze problem.
  • Poziom 14  
    Problem po długim okresie ciszy znów powrócił. Firefox po włączeniu prawie bez przerwy się uruchamia, ale (o dziwo) teraz przy pisaniu tego postu wszystko od 3 min chodzi dobrze i Firefox nie spamuje nową stroną ani nowym programem.
    Nie wiem już co robić. Jedyny sposób na zatrzymanie go to wyłączenie procesu explorer.exe. Wtedy Firefox sam się nie włącza. Proszę pomóżcie lub podajcie link do jakiegoś naprawdę fachowego forum, na którym ktoś mógłby mi pomóc.
  • Spec od komputerów
    Reset Firefoxa: Pomoc-Informacje dla pomocy technicznej-Zresetuj program Firefox
  • Poziom 14  
    Reset nic nie daje.
  • Poziom 14  
    Co sie stalo z tym forum? Czy ktos moze pomoc lub polecic inne forum? Czy jest mozliwe to ze wirus zainfekowal proces explorer.exe i Firefoxa?
  • Spec od komputerów
    Napisalem Ci zebys podmienil klawiature na inna, oczywiscie tego nie zrobiles tylko siedzisz i narzekasz na forum, a winny jestes tylko i wylacznie Ty sam. Nie zrobiles NIC zeby samemu poszukac roziazania problemu, nie mowiac juz o wykonywaniu polecen.

Problem nie ma zwiazku z tematyka tego dzialu. Nie masz infekcji.
  • Poziom 14  
    Czy w ogole jest mozliwe cos takiego, ze klawiatura tak sie zepsula, ze wlacza przegladarke? Cos nie chce mi sie w to wierzyc.
  • Spec od komputerów
    Nikt Ci nie kaze wierzyc, nie musisz niczego wykonywac, nie musisz nawet pisac na forum. W takim wypadku pozostaje zakonczyc watek.

Jak sam widzisz z forum nic sie nie stalo, uzytkownicy nadal nie wykonuja polecen, trzeba specjalnie prosic zeby uzytkownik laskawie wykonal.
  • Poziom 14  
    Wiem, ze nikt mi nie kaze wierzyc. Pytam tylko juz 2 raz. Czy jest mozliwe to, ze klawiatura tak sie zepsula, ze wlacza przegladarke?
  • Spec od komputerów
    Pomysl troche, to nic trudnego! Myslisz, ze gdyby nie bylo to radzilbym Ci podmienic klawiature?
  • Poziom 14  
    Sprobuje znalezc jakas stara i zobacze czy to cos da.
  • Poziom 14  
    Jestes geniuszem! To rzeczywiscie wina klawy. Przed chwila wywalila mi sie wtyczka flasha i firefox zaczal spamowac. Po odlaczeniu klawiatury przestal.

Dodano po 5 [minuty]:

Podlaczenie klawatury pod inne wejscie USB nic nie dalo. Po kliknieciu ctrl lub 5 firefox wyswietlal nowa strone.