Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki TV ok. 32 cale? Czy da się kupić do 1200,00 zł ?

26 Lut 2014 19:03 1440 9
  • Poziom 8  
    1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 3,5mx5,5m
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-3
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? zazwyczaj na wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Nie do końca rozumiem pytanie. Okna są od zachodu, więc słońce operuje do ok. 10.00, wpada do pomieszczenia z bokuV
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? [b]kablówka

10 .Jakie urządzenia? DVD, czasem komputer
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 8 godz.
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? matową
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? film, sport
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
    16. Preferencje co do marki? brak
    17. Preferencje co do wielkości? 32 cale
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? w obecnym: martwe piksele
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? jak najtaniej :) 1200,00
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? obojętne

Prośba o doradzenie, jaki TV wybrać.
    Zależy mi na w miarę trwałym zakupie. W obecnym martwe piksele pojawiły się już po ok. 4 latach użytkowania.
  • Poziom 14  
    Skoro zamierzasz surfować po necie napisz co Cie interesuje wifi wbudowane, przez adapter czy może podłączenie przez kabel. Nikt nie jest w stanie zagwarantować Ci że tv po 4 latach nie będzie wyświetlał "matowych" pikseli, gdyż taki odbiornik musiał by być na rynku około 4 lat żeby to określić wszystko zależy od egzemplarza który akurat Ci się trafi.
  • sprzedawca - konsultant
    Technologia się cały czas poprawia i ostatnio naprawdę rzadko słyszy się o pojawianiu martwych pikseli.
    Do Twoich potrzeb :
    Sharp 32LE 350
    Panasonic 32E6
    Philips 32PHH 4109 - nowy model.
  • Poziom 8  
    Chciałabym móc obejrzeć np. film w YT, czy jakiś serial.

Dzięki za dotychczasowe propozycje.
  • Poziom 25  
    Jak zdecydujesz się na dongle, to dobrym TV bez smart TV jest LG 32LN5400 w tym budżecie, zostanie Ci trochę kasy na dongla. TV ma rozdzielczość fullHD i dobra matrycę IPS, jest też port USB i HDMI na potrzeby dongla, bo jest w różnych werjach.
  • sprzedawca - konsultant
    Potwierdzam Panasonic 32e6 będzie extra !!!
  • Poziom 8  
    Dziękuję wszystkim za pomoc. :)

Kupiłam Panasonic TX-L32E6E. Trafiliśmy w MM na obniżkę i zapłaciliśmy niecałe 1400,00 zł.

Z tego, co na razie przetestowaliśmy seriale, programy z netu odtwarzają się b.dobrze, bez żadnych przerw i zwieszek, z YT też. :)

Do tego da się podłączyć myszkę, co znacznie ułatwia wpisywanie TXT, bo z pilota to koszmar.
  • Poziom 8  
    Użytkujemy TV prawie 1,5 roku i w sumie jesteśmy zadowoleni. Jedyne to oglądanie pod kątem sprawia problemy.

I nie wiem o co chodzi, ale na TVN Player oglądam "Prawo Agaty" i jednym ciągiem mogę obejrzeć 2 odcinki, potem się nie ładują. Kolejne mogę obejrzeć następnego dnia. Normalnie kontrola :)