Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Espace - zestaw głośnomówiący Parrot ck 3100 bluetooth

sokół 111 26 Feb 2014 21:28 5445 14
 • #1
  sokół 111
  Level 8  
  Witam szanowne grono.Posiadam w moim Renault Espace zestaw głośnomówiący parrot ck 3100.Do dziś wszystko działało.Czasami jednak przy zapalaniu auta było takie długie piiiiiii i na wyświetlaczu tylko podswietlenie i nic więcej nie było. Zdażyło się tak kilka razy ale to nic bo teraz wogóle ciemno żadnych dźwięków ani podswietleń .Sprawdziłem bezpiecznik z symbolem słuchawki który znajduje się w małym schowku na kokpicie i jest dobry.Nie wiem gdzie szukać przyczyny Pomoże ktoś Plisss.
 • #2
  misiek-888
  Level 36  
  Zestaw ma swoje bezpieczniki . Prawdopodobnie podpięty jest pod zasilanie radia.
 • #3
  diodabg
  Level 30  
  Może tylko kostka jest luźna przy centralce. Szukaj centralki parrota jest duża i niebieska napewno ją znajdziesz lecąc po kablach. Sprawdz też zasilanie i mase.
 • #4
  Gerri
  Mercedes specialist
  diodabg wrote:
  Sprawdz też zasilanie

  DWA zasilania.
 • #5
  sokół 111
  Level 8  
  Cześć wszystkim.Dzięki ze odpowiedź chciałbym jeszcze zapytać czy mógłbym poprzeestawiać coś w parrocie tym że bawiłem się w menu ustawieniach radia w końcu ono jest również w zestawie parrota czy to jest bez żadnego znaczenia?Kurcze nie mam polskiej instrukcji do radia i ustawiam metodą prób i błędów zestaw audio Cabasse ze zmieniarką na kokpicie pod zamykaną klapą .Pozdrawiam .
 • #6
  milejow
  Level 43  
  sokół 111 wrote:
  czy mógłbym poprzeestawiać coś w parrocie tym że bawiłem się w menu ustawieniach radia w końcu ono jest również w zestawie parrota

  Nie ma związku. wydłub radio, za nim siedzi Parrot.
 • #7
  SZYMON BYDGOSZCZ
  Level 38  
  milejow wrote:
  sokół 111 wrote:
  czy mógłbym poprzeestawiać coś w parrocie tym że bawiłem się w menu ustawieniach radia w końcu ono jest również w zestawie parrota

  Nie ma związku. wydłub radio, za nim siedzi Parrot.


  Jak ma cabasse ze zmieniarkę w desce to radio jest w bagażniku po lewej stronie .

  Poza tym pytacz nawet nie napisał podstawy - JAKI ROK AUTA .
 • #8
  sokół 111
  Level 8  
  Witam Was.Sory za moje nieprecyzje .Auto to Renault Espace 4 z2005r.przed liftem .Wersja initiale paris .Radio oryginalne Cabasse Auditorium Tronic ze zmieniarką w kokpicie samo radio raczej jest schowane w bagażniku po lewej stronie.Panel sterowania Parrota na konsoli środkowej a gdzie centralka zestawu glosnomowiacego nie wiem jeszcze bo dopiero planuję tego szukać .Najgorzej że nie bardzo lubie tego typu robótki .Cześć wszystkim.
 • #9
  simlockWAWAplTL
  Level 11  
  powinna być za schowkiem
 • #10
  sokół 111
  Level 8  
  Cześć Panowie .Sprawdziłem bezpiecznik i był dobry tyle że chyba coś nie stykał bo teraz na wyświetlaczu pojawia się napis no signal a po chwili cały podswietlony ekran i znów no signal a i tak na zmianie .Wcisnołem trzy przyciski razem to zaswieca się zielona i czerwona sluchawka a gdy kręci się pokrętłem to na wyświetlaczu przesuwa się fioletowy kwadrat .Czy może ktoś pomóc ?
 • #11
  tzok
  Moderator of Cars
  Zacznij od zrestartowania Parrota - odłącz mu całkowicie zasilanie (ma dwa) na kilkadziesiąt sekund.
 • #12
  sokół 111
  Level 8  
  Cześć Wam.Po zresetowaniu poprzez odłączenie zasilania co powinienem dalej zrobić by zestaw zaczął dobrze działać ?
 • #13
  diodabg
  Level 30  
  Najlepiej nic nie resetuj bo nie wiadomo co rozłączysz !
  Odłącz wszystkie kostki z parrota i zostaw odłączone na kilka minut, podłącz i jeżeli jest sprawny będzie odrazu działał , jeśli jest uszkodzony lub uszkodzony jest jakiś inny element np. mikrofon lub panel nic sam nie zrobisz musi to sprawdzić ktoś kto się zna .
 • #14
  pioart
  Level 38  
  Spróbuj zaktualizować parrota via BT, może pomoże, a przynajmniej przywróci ustawienia do standardowych.
 • #15
  sokół 111
  Level 8  
  Panowie a jeśli odlacze akumulator by nie szukać kostek od Parrota będzie to lepsze rozwiązanie .Czy to bez sensu?Szkoda że u mnie w okolicy nie ma konkretnego elektronika od tego .Muszę jechać do Białegostoku mam namiar na speca od auto audio.