Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Espace - zestaw głośnomówiący Parrot ck 3100 bluetooth

26 Lut 2014 21:28 3894 14
  • Poziom 6  
    Witam szanowne grono.Posiadam w moim Renault Espace zestaw głośnomówiący parrot ck 3100.Do dziś wszystko działało.Czasami jednak przy zapalaniu auta było takie długie piiiiiii i na wyświetlaczu tylko podswietlenie i nic więcej nie było. Zdażyło się tak kilka razy ale to nic bo teraz wogóle ciemno żadnych dźwięków ani podswietleń .Sprawdziłem bezpiecznik z symbolem słuchawki który znajduje się w małym schowku na kokpicie i jest dobry.Nie wiem gdzie szukać przyczyny Pomoże ktoś Plisss.
  • Poziom 35  
    Zestaw ma swoje bezpieczniki . Prawdopodobnie podpięty jest pod zasilanie radia.
  • Poziom 30  
    Może tylko kostka jest luźna przy centralce. Szukaj centralki parrota jest duża i niebieska napewno ją znajdziesz lecąc po kablach. Sprawdz też zasilanie i mase.
  • Spec od Mercedesów
    diodabg napisał:
    Sprawdz też zasilanie

DWA zasilania.
  • Poziom 6  
    Cześć wszystkim.Dzięki ze odpowiedź chciałbym jeszcze zapytać czy mógłbym poprzeestawiać coś w parrocie tym że bawiłem się w menu ustawieniach radia w końcu ono jest również w zestawie parrota czy to jest bez żadnego znaczenia?Kurcze nie mam polskiej instrukcji do radia i ustawiam metodą prób i błędów zestaw audio Cabasse ze zmieniarką na kokpicie pod zamykaną klapą .Pozdrawiam .
  • Poziom 43  
    sokół 111 napisał:
    czy mógłbym poprzeestawiać coś w parrocie tym że bawiłem się w menu ustawieniach radia w końcu ono jest również w zestawie parrota

Nie ma związku. wydłub radio, za nim siedzi Parrot.
  • Poziom 36  
    milejow napisał:
    sokół 111 napisał:
    czy mógłbym poprzeestawiać coś w parrocie tym że bawiłem się w menu ustawieniach radia w końcu ono jest również w zestawie parrota

Nie ma związku. wydłub radio, za nim siedzi Parrot.

Jak ma cabasse ze zmieniarkę w desce to radio jest w bagażniku po lewej stronie .

Poza tym pytacz nawet nie napisał podstawy - JAKI ROK AUTA .
  • Poziom 6  
    Witam Was.Sory za moje nieprecyzje .Auto to Renault Espace 4 z2005r.przed liftem .Wersja initiale paris .Radio oryginalne Cabasse Auditorium Tronic ze zmieniarką w kokpicie samo radio raczej jest schowane w bagażniku po lewej stronie.Panel sterowania Parrota na konsoli środkowej a gdzie centralka zestawu glosnomowiacego nie wiem jeszcze bo dopiero planuję tego szukać .Najgorzej że nie bardzo lubie tego typu robótki .Cześć wszystkim.
  • Poziom 11  
    powinna być za schowkiem
  • Poziom 6  
    Cześć Panowie .Sprawdziłem bezpiecznik i był dobry tyle że chyba coś nie stykał bo teraz na wyświetlaczu pojawia się napis no signal a po chwili cały podswietlony ekran i znów no signal a i tak na zmianie .Wcisnołem trzy przyciski razem to zaswieca się zielona i czerwona sluchawka a gdy kręci się pokrętłem to na wyświetlaczu przesuwa się fioletowy kwadrat .Czy może ktoś pomóc ?
  • Poziom 6  
    Cześć Wam.Po zresetowaniu poprzez odłączenie zasilania co powinienem dalej zrobić by zestaw zaczął dobrze działać ?
  • Poziom 30  
    Najlepiej nic nie resetuj bo nie wiadomo co rozłączysz !
    Odłącz wszystkie kostki z parrota i zostaw odłączone na kilka minut, podłącz i jeżeli jest sprawny będzie odrazu działał , jeśli jest uszkodzony lub uszkodzony jest jakiś inny element np. mikrofon lub panel nic sam nie zrobisz musi to sprawdzić ktoś kto się zna .
  • Poziom 37  
    Spróbuj zaktualizować parrota via BT, może pomoże, a przynajmniej przywróci ustawienia do standardowych.
  • Poziom 6  
    Panowie a jeśli odlacze akumulator by nie szukać kostek od Parrota będzie to lepsze rozwiązanie .Czy to bez sensu?Szkoda że u mnie w okolicy nie ma konkretnego elektronika od tego .Muszę jechać do Białegostoku mam namiar na speca od auto audio.