Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung UE46F6770 filmy online ?

3000RAMZES 26 Feb 2014 22:19 2133 7
    3000RAMZES
    Level 8  
    Witam !

Przybywam do Was z zapytaniem czy ktoś takowy telewizor posiada i coś może o nim powiedzieć.

Samsung-UE46F6770

Zamierzam go kupić, ale nurtuje mnie jedna rzecz :

czy po odpaleniu na nim takich stron z filmami online jak :

alekino.tv/
    seansuj.pl/

te filmy działają ?

jeżeli ktoś posiada taki tv, byłbym bardzo wdzięczny za zerknięcie czy w tym temacie jest wszystko ok.

Ogólnie, to za każdą podpowiedź w temacie tego TV (lub może coś podobnego) z góry dziękuję :)

Dodam, że najważniejsze rzeczy których szukam to cena do 3500, odtwarzanie filmów z pendrive, a najlepiej online, szybkie przeskakiwanie między kanałami, montaż na ścianie bez ekscesów :)

A może dać sobie siana z 600Hz i wybrać
    Samsung-UE46F6320

albo 400Hz
    samsung-ue46f6510.bhtml

A może LG 47 ... o ile spełnia warunki filmowe ...

Pomóżcie dobrzy ludzie bo już zgłupiałem do reszty po kilku tygodniach wertowania tematu :)

Zdrówka ;]
    doied
    Level 14  
    Posiadam samsunga 40F6400 i nie mam problemu z odpaleniem filmików z jakiejkolwiek strony, nawet tych wymienionych przez Ciebie. Proponuje zakupić model 6400 gdyż 6320 nie posiada pilota dotykowego, który ułatwia korzystanie z internetu.
    ictorn
    Level 20  
    Witam
    Mam ten telewizor, alekino.tv działa-przez przeglądarkę.

doied wrote:
    Posiadam samsunga 40F6400 i nie mam problemu z odpaleniem filmików z jakiejkolwiek strony, nawet tych wymienionych przez Ciebie. Proponuje zakupić model 6400 gdyż 6320 nie posiada pilota dotykowego, który ułatwia korzystanie z internetu.

DOIED - Dla czego odradzasz mu kupno UE46F6770 który ma pilota dotykowego. Dla czego 600Hz Full HD 3D ma być gorszy, bo ty kupiłeś 40" to inni też muszą?.
    doied
    Level 14  
    Napisałem, że odradzam zakup 6320 ? Nie wspominałem nic o modelu 6770, oczywiście jest on dużo lepszy niż posiadany przeze mnie model. Jednak w swojej wypowiedzi odniosłem się jedynie do 6400 i 6320.Zresztą w mojej wypowiedzi napisałem o 40 calowym tv, idąc twoim tokiem myślenia namawiam go do zakupu tv tej wielkości bo inny jest po prostu zły.
    3000RAMZES
    Level 8  
    Dzięki bardzo za konkrety Panowie, dziś ładna cena wybiła w euro.com.pl tak więc zamknę tu temat.

Jeżeli chodzi o powieszenie go na ścianie i temat jakości kabla HDMI zechcecie coś dodać ?

;]
    doied
    Level 14  
    O ile się nie mylę to ten tv ma standard VESA 200x200, zresztą to wszystko jest w specyfikacji. Polecam kupić taki uchwyt bez bajerów. Osobiście posiadam 2 kable hmdi jeden 1.5m kupiłem go za 15 zł a drugi 3 metrowy kupiony za ponad 80 zł, nie widziałem żadnej różnicy w obrazie czy dźwięku.
    User removed account
    Level 1