Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tablet - nie łączy się z siecią Wifi

Kennar 27 Feb 2014 20:06 9003 6
    Kennar
    Level 7  
    Witam dostałem na urodziny Tablet z Smartfonem z T-Mobile, i nie wiem dlaczego nie mogę się połączyć z siecią Wifi przez router, który stoi metr przedemną, gdy na telefonie włączam transmisje danych i zrobię z telefonu przenośny hotspot i połącze się Tabletem to działa normalnie tylko wolno. Ale gdy chce połączyć Tablet z routerem to nie łączy dlaczego ?

Mój Tablet : Modecom freetab 1001

Jak zrobić aby na Tablecie działał Wifi ?

Proszę o szybką pomoc.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    ciapus4
    Level 19  
    Witam, czy tablet widzi twoją sieć wifi, a konkretnie SSID sieci, jak nie to w hotspocie pewnie masz przycisk WPS lub podobny i wtedy odśwież sieci bezprzewodowe w tablecie i wpisz klucz WEP i po sprawia.
    Kennar
    Level 7  
    Problem dokładnie polega na Publicznej sieci Wifi, gdy jestem na mieście jest dostępna sieć Wifi bez hasła, gdy próbuję się połączyć pisze, trwa łączenie itp a po chwili pisze "Zapisano". Gdy klikam połącz z siecią pisze znów to samo, i nie mogę się połączyć. Jak mogę to naprawić ?
    ciapus4
    Level 19  
    A, jaką masz moc sygnału z hotspota ?.
    Kennar
    Level 7  
    Siła sygnału w sieciach jest Dobra/Doskonała a mimo tego nie moge się połączyć, cały czas pisze "Zapisana"
    ciapus4
    Level 19  
    A, spróbuj ustawić hotspota, wifi, jako niezabezpieczona i sprawdź czy sie połączysz.
    Kennar
    Level 7  
    Obecnie nie mam routera w domu, jest wymieniany.
    Ale mam ten problem gdy chce wejść do sieci Publicznej. Sieć jest bez hasła itp więc gdy się łącze pisze "Zapisano" i to wszystko a dostęp do internetu nadal zablokowany.
    Dlaczego ? sieć publiczna jest bez hasła.
    ps. W tej sieci pisze "Zabezpieczenia brak"