Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia P - Odrzucaony serwis na podstawie zdjęcia

27 Lut 2014 21:35 1455 5
  • Poziom 1  
    Witam serdecznie.
    Spotkała mnie przykra sytuacja.
    Otóż jestem posiadaczem Sony Xperii P. Pewnego dnia telefon wyłączył się podczas użytkowania. Po wysłaniu telefonu do serwisu, otrzymałem zwrot w postaci takiej samej jak wysłałem wcześniej. Powód: zalanie.
    Którego nigdy nie było. Jako dowód, dostałem zdjęcie w takiej oto jakości: Sony Xperia P - Odrzucaony serwis na podstawie zdjęcia

Telefon nigdy nie został zalany. Złożyłem reklamację do supportu sony, jednak oni powołując się na ekspertyzę swojego serwisu, również odrzucili tą reklamację.
    Czuję się oszukany, proszę o rady co mogę z tym faktem zrobić, by naprawiono mój telefon w ramach gwarancji.
  • Poziom 21  
    W ramach gwarancji nikt tego nie zrobi. Oddaj do serwisu ze zdjęć wynika że nie ma jakiejś ogromnej tragedii i powinni to naprawić bez większych problemów.
  • Poziom 28  
    Cóż, pozostałości na płytce wyglądają na działanie wilgoci, czasem jest może to być nawet pot, a polityka serwisów jest taka a nie inna.
    Obecnie nawet reklamacji butów mogą nie uznać, ponieważ stwierdzą, że było zbyt często chodzone.
    Jeśli nie był zalany to odwoływać się, może liczą na zmęczenie klienta?

• Poziom 32  
    Telefon ewidętnie ma ślady kontaktu z cieczą walka nie do wygrania zanieś do komisu/serwisu na czyszczenie po kontakcie z ciecza i ciesz się telefonem. Były inne tematy że gwarancja anulowana z powodu zalania zawilgocenia i wszędzie wygrał serwis więc pogódz się z ekspertyzą.
  • Poziom 13  
    Jeżeli Ty go nigdy nie zalałeś jak twierdzisz w poprzednim poście - to co w serwisie go zalali?
  • Poziom 19  
    Nie musi to być wina serwisu, takie ślady świadczą o bardzo małej ilości cieczy, może to być zwykła wilgoć lub kropelka potu w kieszeni.