Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć kino domowe Samsung

david1c 28 Lut 2014 09:35 1635 5
  • #1 28 Lut 2014 09:35
    david1c
    Poziom 5  

Witam,
    mam taki problem, chciałem podłączyć kino domowe do telewizora, ale niestety napotkałem problem!
    Telewizor Samsung UE40EH5020W, brak wyjścia "analogowego".
    Kino domowe Samsung HT-HTQ22, brak wyjścia "optycznego",
    znalazłem takie coś "DAC Fiio D3" i tu moje pytanie, czy tym da rade podłączyć obie rzeczy żeby wydobywał się głos z kina domowego?
    Dziękuje za podpowiedź, pozdrawiam, Dawid.
    Jak podłączyć kino domowe Samsung Jak podłączyć kino domowe Samsung Jak podłączyć kino domowe Samsung

Poprawiono pisownię i spacje/ proszę o tym pamiętać!
    [_P_]

0 5
  • Pomocny post
    #2 28 Lut 2014 09:54
    goldi74
    Poziom 43  

Możesz użyć tego konwertera. W TV masz wyjście optyczne które łączysz z wejściem optycznym konwertera. Wyjścia Cinch w konwerterze łączysz z wejściami Cinch w kinie domowym.

0
  • #3 28 Lut 2014 09:58
    david1c
    Poziom 5  

A jeszcze jedno pytanie "jakiś tańszy zamiennik lub sposób " na podłączenie tego .

0
  • Pomocny post
    #4 28 Lut 2014 10:21
    Polon_us
    Poziom 40  

Przejrzyj dział RTV Użytkowy, są tam podane przykłady tańszych konwerterów. O ile pamięć mnie nie myli, to najtańszy konwerter był za ok 70 zł.

Swoją drogą, jeśli telewizor ma wyjście słuchawkowe, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć je z wejściem Audio In w kinie kablem minijack stereo -> 2 x RCA (CINCH).

Będzie to sygnał stereo.

0
  • Pomocny post
    #5 28 Lut 2014 10:29
    kry1972
    Poziom 18  

Witaj, podłącz tv ze wzmacniaczem poprzez gniazdo słuchawkowe ( redukcja Jack 3,5 - 2 cinch ). Posiadam ES6800 + SA-HT500 który to zestaw działa, przy owej przejściówce. Pozdrawiam.

0
  • #6 28 Lut 2014 10:59
    david1c
    Poziom 5  

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, jestem tu nowy i tak naprawdę to nawet nie wiedziałem, gdzie wkleić moje pytanie.

Dodano po 30 [minuty]:

:D Działa, dziękować koledzy, wystarczył kabel od telefonu Noki!! Tylko stereo, ale i tak jest oki.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo