Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

starszy lapto konwenter VGA HDMI brak odbioru na TV

marioavario 28 Lut 2014 17:30 912 3
  • #1 28 Lut 2014 17:30
    marioavario
    Poziom 6  

Witam posiadam laptopa toshiba jest to starszy laptop z wejściem VGA a wejście Vga znajduje się z tyłu laptopa jeszcze ..Ja mam też starszego lapka kupiłem konwenter VGA ..HDMI i mi odpaliło wszystko działa ...A po podłączeniu tego laptopa wyskakuje mi tylko obrazek znajdujący się na laptopie w TV i nic więcej nie idzie zrobić //:( Może ktoś pomóc co muszę zrobić ..Może chodzi też o to że lapek za stary ale skoro mój odpalił a wiele nowszy myślę nie jest tylko że z tyłu wejść nie posiada śa wszystkie już na boku lapka...Proszę o pomoc

0 3
  • #2 28 Lut 2014 21:46
    pawelse
    Poziom 16  

Spróbuj zaraz po włączeniu komputera wciskać klawisz F5 i w menu wybierz tryb vga. Po załadowaniu systemu ustaw w komputerze rozdzielczość.

1
  • #3 01 Mar 2014 00:54
    marioavario
    Poziom 6  

Pawelse witam spróbowałem z tym F5 i nie ma żadnej reakcji ...Dodam że przy odpalaniu lapka na TV wyskakuje mi obraz taki jak na lapku w przypadku otwierania systemu ..do tego głos też jest z lapka na TV ...Po otwarciu systemu na tv widnieje tylko tapeta z lapka mogę też operować strzałką z myszki a gdy naciskam prawy guzik na myszcze otwiera mi się okno z ustawieniami ikon itd ale najawżniejsze jak klikne w właściwości okno się otwiera ale na lapku tylko na tv zero reakcji ...Zastanawiam się czy to nie wina karty pamięci tz że jest za słaba i w tym tkwi cały problem ..Jak ktoś ma jakieś pomysły bardzo proszę pomóc ..Byłem pewny że to pójdzie namówiłem kuzynke na kupno adaptera za ponad 100pl a tu teraz taki numer ehh:( nie wiem czy uda się oddać towar w razie jak już będę pewny że nie ma szans by to ruszyło ..

Dodano po 2 [godziny] 6 [minuty]:

Wrrr " wina karty graficznej !! ...nie pamięci ehh też mi się napisało ehh przepraszam :/

0
  • #4 04 Mar 2014 11:59
    grubs
    Poziom 32  

Podaj model TV i model laptopa oraz co to za konwerter.
    Może rozdzielczość jest źle dopasowana do TV i okna otwierają ci się poza obszarem widocznym na TV (widzisz całą tapetę czy tylko jej część?).
    ustaw klonowanie obrazu na laptopie tak żebyś widział ekran zarówno na TV jak i na laptopie (jest do tego klawisz funkcyjny czasem). Jak nie masz go u siebie to zmień te ustawienia w ustawieniach karty przy odłączonym TV.

0