Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chrysler Grand Voyager 2.5 CRD - KONTROLKA CISNIENIA OLEJU !

28 Lut 2014 21:30 2457 4
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich posiadam Chryslera Grand Voyagera 2.5 CRD z 2001 r . W autku byl wymieniony silnik jest tam teraz silnik z 2003 roku . Wszystkie czujniki zostaly wymienione a problem polega na tym , ze gdy jade pod górke dodam wiecej gazu tak 3tys obrotów i temteratura podskoczy włancza mi sie kontrolka Cisnienia oleju a gdy odpuszcze mu z gazu kontrolka gasnie . Czy moze to byc cos z elektronika ? ktorys komputer nie jest zgrany z tym silnikiem czy raczej cos mechanicznego ?
    P.S - Auto ma dobre cisnienie oleju przy 2.5 Tys obrotów ponad 2 Bary .
  • Poziom 10  
    Witam kolegę mam identyczne objawy w moim voyku i brak mi już pomysłów co to może być. Czy udało się ustalić przyczynę, będę bardzo wdzięczny za jakiś wskazówki.
  • Poziom 10  
    witam no troche czasu tu nie zagladałem, u mnie niestety skończyło się na urwanym wale panewka się zatarła silnik wymieniony i kontrolka już nie świeci lecz ten silnik ma problem z odpalaniem w zimie tamten na rys palił.
  • Poziom 12  
    czujnik jest na 3piny?? Jesli jakies podejzenie czujnika to tylko orygnial!
  • Poziom 10  
    Tak czujnik na 3 piny w Bosch serwis sprawdzali czujniki i niby ok a problem nadal występuje zakupilem nowe czujniki czas teraz na wymiane i zobaczymy