Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instalacja telewizji kablowej (IPTV) od Orange?

werix7 28 Lut 2014 21:48 2817 2
  • #1 28 Lut 2014 21:48
    werix7
    Poziom 6  

Witam. Podpisałam nową umowę z Orange na "Neostardę w FunPacku 24M" z pakietem nc+. Na początku myślałam że jest to tv w technologi satelitarnej i podłączyłam kabel do innego niż żółty port w liveboxie (2.0). Gdy zainstalowałam dekoder działały tylko kanały z podstawowego pakietu a nie działały kanały z nc+. Wtedy zorientowałam się, że jest to telewizja kablowa i przełączyłam kabel do żółtego portu w liveboxie. I wtedy zaczęły się problemy, bo najpierw wyskakiwał błąd s01, potem znowu działały tylko kanały podstawowe... itp. Moje pytanie brzmi czy do tv kablowej muszę mieć podłączoną antenę satelitarną, czy mogę, ale nie koniecznie, czy w ogóle nie powinna być podłączona? Najlepiej jakby ktoś teraz krok po kroku mi napisała co mam teraz zrobić, żeby tv kablowa działała. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje!

0 2
  • #2 01 Mar 2014 09:16
    telbod
    Poziom 31  

W zestawie masz instrukcje. Napisana jest właśnie "krok po kroku".

0
  • #3 01 Mar 2014 10:48
    werix7
    Poziom 6  

Okazało się jednak, że u mnie nie ma dostępu do tv kablowej, a ja mam tv satelitarną. Podłączyłam od nowa do portu INNEGO NIŻ ŻÓŁTY, zresetowałam dekoder i włączyłam 4Fun TV i po upływie godziny miałam już dostęp do kanałów nc +. :)

0