Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

OBUDOWY (jak ja to robię) kilka sztuczek dla początkujących [OPISY]

01 Mar 2014 10:20 8388 2
Altium Designer Computer Controls
  • Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
    About Author
    User removed account
    User removed account  
    User removed account wrote 0 posts with rating 0, helped 0 times. Been with us since 1978 year.
  • Altium Designer Computer Controls
    naprawiam_audio
    Level 11  
    To i ja się dorzucę jeśli można.
    Ja opisy drukuje na papierze samoprzylepnym. Za 50 arkuszy A4 zapłaciłem 11zł.
    Projekt robię w eaglu, ponieważ wszystko w nim rysuję. Drukuję na czym kolwiek, jednak na laserze wychodzi dokładniej, ale to kwestia mojej wiekopomnej plujki.

Naklejam na panel obudowy Z17 ( :) ) jak kazdą inną naklejkę, aby równo, aby dokładnie.
    Później zabezpieczam albo folią samoprzylepną, albo lakierem w spray'u - ten ostatni trzeba nauczyć się nakładać, pierwsza warstwa musi być bardzo delikatnie napylona aby zaimpregnowała papier, a nie rozmyła nam napisów.

Przy okazji - teraz będę próbował zrobić napisy termotransferem na panelu aluminiowym.
    Na stalowym udało się to świetnie jakiś czas temu. Blacha wyszlifowana papierem ściernym w jedną strone ( jak szczotkowane aluminium) została podgrzana i przyciśnięta folią z nadrukiem z laserówki. Ważne by użyć folii a nie papieru, ponieważ nie pozbędziemy się kłaczków z papieru. Ja do termotransferu używam folii firmy emtec, którą kupiłem kiedyś przeypadkiem w większej ilości. Służyła do drukowania plansz wkładanych do rzutnika przeźroczy w szkole.
    User removed account
    User removed account