Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino Samsung HT-F5550 - Podpięcie wifi do kina

r2ba 01 Mar 2014 14:17 1191 2
  • #1 01 Mar 2014 14:17
    r2ba
    Poziom 1  

Witam

Mam problem z podłączeniem do sieci kupionego kina Blu-ray Samsung HT-F5550. Kino posiada funkcję Wifi ready, zakupiłem dodatkowo router TP-Link TL-WR710N. Wpiąłem router do gniazdka połączylem kablem sieciowym router (wejście LAN) z kinem (wyjście LAN). Zgodnie z instrukcją próbowałem połączyć się przez laptopa z routerem, po wpisaniu hasła wyskakuje informacja, POŁĄCZONO, ale mimo to cały czas widnieje informacja brak dostępu do internetu. Czy router ten nie powinien automatycznie połączyć się z routerem netii (dostawca internetu) a następnie poprzez przewód przekazywać sygnału internetowego do kina ?? Może coś źle połączyłem, albo urządzenie to nie chce współpracować ?? Szukałem już porad na forum ale nie udało mi się uzyskać zadowalającego efektu. Będę wdzięczny za każdą zrozumiałą pomoc.

Pozdrawiam

0 2
  • #2 01 Mar 2014 18:12
    anmedia
    Poziom 39  

r2ba napisał:
    Może coś źle połączyłem

Bardzo prawdopodbne. Dopoki nie opiszesz dokladnie co z czym i jak polaczyles, to nic nie wywnioskujemy z tego. Zwlaszcza ze brakuje to opisu polaczenia z routerem netii (czy wogole jest potrzebny!?)
    Uzupelnij informacje, a najlepiej zrob zdjecia wszystkich urzadzen, szczegolnie tam gdzie sa gniazda polaczeniowe i opisz to dokladnie.
    r2ba napisał:
    Szukałem już porad na forum ale nie udało mi się uzyskać zadowalającego efektu
    Dopoki twoje opisy beda takie jak w tym watku to pomocy nie dostaniesz!

0
  • #3 03 Mar 2014 09:30
    grubs
    Poziom 32  

Router Netii posiada hasło do WiFi na spodzie, jeżeli nie zmieniałeś.
    Dodatkowo D-Link musisz skonfigurować w trybie client.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo