Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak (PL) na pasku zadań

01 Mar 2014 16:09 3408 11
  • Poziom 6  
    Witam mam problem z paskiem zadań w systemie win7.
    Otóż znaczek PL które jest zazwyczaj na pasku obok tej strzałki do góry znikło od pewnego czasu tego nie ma a nie wiem czemu i z chęcią chciałbym go przywrócić.
    Tak więc proszę o pomoc.
    Brak (PL) na pasku zadań
  • Poziom 31  
    Chodzi zapewne o "PL" czyli język klawiatury. Wejdź w ustawieniach języka i poszukaj, żeby pokazało Ci się na pasku.
  • Spec od komputerów
    Panel Sterowania -> Region i jezyk -> Klawiatury i jezyki -> Zmien klawiatury -> Pasek jezyka.
  • Poziom 39  
    fokus323 napisał:
    Otóż znaczek PL które jest zazwyczaj na pasku obok tej strzałki do góry znikło od pewnego czasu tego nie ma a nie wiem czemu i z chęcią chciałbym go przywrócić.
    Czy używasz więcej niż jednego ustawienia klawiatury? Jeśli nie - to wcale tego "paska języka" nie potrzebujesz.
    Ba - wyłączając go zwalniasz nieco zasobów systemowych.
  • Poziom 6  
    mickpr No chyba masz racje lecz mimo to wolałbym go przywrócić ponieważ miałem go przez cały ten czas i jakoś teraz jak go nie ma mam na myśl że czegoś w nim mi brakuje.
    Aha i ostatnio bawiłem się w konfiguracjach game boostera 3.4 w opcjach usprawnij. Kliknąłem optymalizuj i jakoś chyba od tego czasu nie ma tego ale nie jestem pewny gdyż po kliknięciu wciąż był znaczek PL.

Dodano po 1 [minuty]:

Kolobos Próbowałem lecz po zaznaczeniu dokowany na pasku wciąż go nie ma więc nici.
  • Spec od komputerów
    Po zmianie uruchomiles ponownie systemu?
  • Poziom 6  
    Kolobos Tak uruchomiłem.
    Właśnie przywróciłem wszystkie zmienione ustawienia z game boostera i nic ciągle to samo.
  • Poziom 39  
    Musisz dodać dodatkowe ustawienia klawiatury (Polski programisty i.... jakiś inny jeszcze) w miejscu, o którym mówił kolega Kolobos, żeby był możliwy wybór.
    Dodatkowo muszą być włączone "zaawansowane usługi tekstowe" - (tak się nazywają w Windows XP, nie wiem jak się nazywają w Windows 7).
  • Poziom 6  
    Brak (PL) na pasku zadań
    Powiem tyle że tak to na razie wygląda.
    Sorry za jakość i oświetlenie no ale się już ściemnia.

Poprawiłem sposób osadzenia obrazka. Proszę zapoznać się z instrukcją zamieszczania obrazków dostępną na forum i się do niej stosować /salmon/
  • Poziom 39  
    Pokaż pozostałe 2 zakładki.
    Popraw zdjęcie, bo jest tragiczne (zrób zrzut ekranu - zapisz do pliku).
  • Poziom 6  
    1.
    Brak (PL) na pasku zadań
    2.
    Brak (PL) na pasku zadań
    Dzięki że wspomniałeś
  • Poziom 6  
    Ok dzięki wszystkim za odpowiedzi i poświęcenie. :)
    Jakoś sobie z tym poradziłem wystarczyło włączyć harmonogram zadań co u mnie było trudne do wykonania ale jakoś z pomocą kumpla sobie z tym poradziłem.
    Jeszcze raz dzięki.
    Temat zamykam