Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung s5610 odzyskanie notatek z kalendarza

01 Mar 2014 17:01 3903 9
  • Poziom 7  
    Witam
    Napisze w skrócie:
    Potrzebowałem coś odblokować i przywróciłem ustawienia fabryczne w swoim telefonie, i tak, pomogło mi, bo dana rzecz już dobrze chodziła, ale straciłem wszystkie swoje notatki które robiłem w kalendarzu.
    I tu następuję moja prośba i pytanie do Was, czy da się te notatki odzyskać?

Pozdrawiam

Edit: teraz zobaczyłem że też niektóre kontakty usunęło (te ostatnio zapisane) jak wiecie jak je przywrócić to też bym prosił o wskazówki. ;)
  • Poziom 22  
    Nie da się tych danych przywrócić, ustawienia fabryczne usuwają dane użytkownika takie jak wpisy w kalendarzu, smsy, kontakty, alarmy/powiadomienia etc, to jest nieodwracalne.
  • Poziom 7  
    Ok,
    Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
  • Poziom 7  
    Witam kolejny raz
    Teraz mam podobne pytanie;
    po tym przywróceniu ustawień fabrycznych odzyskałem część kontaktów i innych rzeczy, ale czy teraz mogę jakoś je zapisać.
    Gdybym znowu musiał przywrócić ustawienia fabryczne, żeby nie tracić znowu nowo zapisanych rzeczy, chodzi mi i o kontakty, notatki w kalendarzu, jak i gry, da się je zapisać na stałe na karcie?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
  • Poziom 7  
    Napiszę prościej, może wtedy ktoś odpowie...;)
    W jaki sposób można zachować listę kontaktów w telefonie?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 7  
    W jaki sposób ?:)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 7  
    Nie wiem w jaki sposób to zrobić, dlatego też pytam o to.
  • Poziom 29  
    w ustawieniach masz opcję Backup, tam możesz zrzucić na kartę pamięci kontakty, wiadomości, notatki ;)

A same kontakty możesz zgrać na kartę SIM poprzez wejście na listę kontaktów, opcje, kopiuj do karty SIM i wybierasz które :P