Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki moduł CI+ do SAMSUNGA F6770 do odbioru CYFRY+

01 Mar 2014 22:14 4095 4
  • Poziom 10  
    Witam serdecznie.

Zakupiłem SAMSUNGA 46 cali F6770, do niego podłączyłem telewizję satelitarną CYFRA + ( aktualnie NC+ ) poprzez dekoder. Posiadam starą kartę CYFRY +

Jaki moduł CI+ do SAMSUNGA F6770 do odbioru CYFRY+

Chciałbym pozbyć się dekodera i zakupić moduł CI+ aby oglądać TV bez dodatkowego sprzętu.

I tu pojawia się pytanie jaki moduł zakupić aby w pełni współpracował z kartą i wszystkie funkcje działały poprawnie.

Z tego co wiem to NC+ wraz z Samsungiem zrobili listę kompatybilnych telewizorów poprawnie współpracujących z ich nowymi kartami i modułami CI. Ale żaden z przedstawicieli nie był w stanie powiedzieć mi jak wygląda sprawa ze starymi kartami Cyfry +, mówili tylko coś o kodowaniu CONAX , który jest stosowany w nowych kartach NC+ a że w Cyfrze było coś innego.

W NC+ można zakupić zestaw startowy PREPAID z kartą i modułem za 199zł ale podobno są one sparowane i nie będą działać z innymi kartami - nie wiem ile w tym prawdy i dlatego zwracam się z prośbą o przedstawienie propozycji modułów ( linki też mile widziane )

Na allegro znalazłem coś takiego :
    http://allegro.pl/cam-modul-ci-aston-crypt-2-26-cyfra-hd-pod-nc-i3990010235.html

czy taki rodzaj modułu będzie się nadawał ????

z góry dziękuje za odpowiedź
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    mihal2002 napisał:

Żaden nie zadziała w pełni. Nawet ten który pokazałeś w linku. Brak dostępu do kanałów HD. Zostaje CI opcja nowej NC+.

Z tego co jest napisane na aukcji obsługuje programy w HD i SD
  • Warunkowo odblokowany
    xszalekx napisał:
    mihal2002 napisał:

Żaden nie zadziała w pełni. Nawet ten który pokazałeś w linku. Brak dostępu do kanałów HD. Zostaje CI opcja nowej NC+.

Z tego co jest napisane na aukcji obsługuje programy w HD i SD

Jeżeli masz dekoder od operatora to niech Ci wymieni na moduł CI+ (ja tak zrobiłem).
    Jeżeli nie masz to weź od NC+. Fakt, że trzeba płacić za dzierżawę (za tuner też) ale masz przynajmniej wieczystą gwarancję.
  • Użytkownik usunął konto