Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

po resecie symbian nie dziala prawidłowo

05 Kwi 2005 10:35 96023 14
  • Poziom 20  
    Witam mam nokie 3660 to jest prawie to samo co 3650 i chciałbym zresetować symbina, lecz nie wiem jak to zrobić. Kolega miał eryka P800 i resetował go a w nokii???????
  • Poziom 20  
    *#7070# Reset telefonu
    *#7470# Hard reset
    *#7370# całkowity reset, przywrócenie ustawień fabrycznych, czyli tak jak po kupnie
    *#2820# adres Bt swojego telefonu
  • Poziom 20  
    czyli po tych resetach wszysko co wgrane zainstalowane oraz kontakty i smsy są automatycznie skasowane??????? a jak telefon sie nie chce uruchomić tylko pokaze sie napis nokia lub tym podobne
  • Poziom 27  
    najlepiej hard reset wpisac pare razy ze trzy conajmniej wtedy wszystkie zeczy ci sie usuna napewno po razie nie wszystko sie usówa pozdro
  • Poziom 20  
    jeszcze małe pytanko wpisuje gdy telefon jest normalnie włączony czy musi być bez karty
  • Poziom 13  
    telefon ma byc wlaczony z karta! i najlepiej z pelna bateria bo to jest wazne!!
  • Poziom 24  
    *#7370# - Najbardziej go polecam. Z karty SIM nic nie ginie. Giną kontakty (z telefonu) MMS, dźwięki, gry, aplikacje itd.

Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    Czy te kody działają na P800. Szukałem, było takie pytanie ale nikt nie odpowiedział. Czy jeżeli skasuje sie jakieś certyfikaty to potem tylko pełny flash?
  • Poziom 20  
    szczerze mówiąc to chyba na erykach to nie zadziala. być może mają jakąś swoją kombinację ale te podane kody są dziełem nokii i tylko na jej zabawkach będą działać
  • Poziom 10  
    Mi tylko 2 ostatnie kody dzialaja :-/
  • Poziom 21  
    Po skasowaniu certyfikatów nie masz co się martwić, co najwyżej telefon będzie Ci się pytał, przy instalcji jakiś programów czy aby na pewno chcesz ten program zainstalować, bo on nie ma certyfikatu potwierdzającego dla tego programu, no to mu dajesz TAK, i po sprawie!
    Certyfikaty moim zdaniem nie są istotne, jeśli instalujesz znane CI, sprawdzone oprogramowanie,
  • Poziom 20  
    norb86 napisał:
    Po skasowaniu certyfikatów nie masz co się martwić, co najwyżej telefon będzie Ci się pytał, przy instalcji jakiś programów czy aby na pewno chcesz ten program zainstalować, bo on nie ma certyfikatu potwierdzającego dla tego programu, no to mu dajesz TAK, i po sprawie!
    Certyfikaty moim zdaniem nie są istotne, jeśli instalujesz znane CI, sprawdzone oprogramowanie,

chm... a co mają certyfikaty i instalowanie oprogramowania do resetu symbiana?
  • Poziom 10  
    Czy sa jeszcze inne kody na Symbiana ??? Oprocz tych:
    *#06# - IMEI
    *#0000# - Wersja oprogramowania
    *#7370# - Przywrócenie orginalnych ustawien (tak jak po kupnie)
    *#2820# - adres BT

a te niedziałają :
    *#7070# Reset telefonu
    *#7470# Hard reset
  • Poziom 20  
    nie znam innych kodów na symbiana. chyba nie ma.