Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ScanDiag BOX - ScanDiag BOX a oprogramowanie.

02 Mar 2014 11:00 6513 26
  • Level 21  
    Witam.
    Czy ktoś może używa takiego interfejsu jak: "ScanDiag BOX" z firmy "ATOMIS" i może się wypowiedzieć jak ten sprzęt działa.
  • Level 16  
    witam podpinam się pod pytanie przedmówcy, zamierzam zakupić w/w sprzęt. Do tego potrzebuję laptopa - co kupić żeby to działało przyzwoicie ?
  • Level 16  
    Używam od roku jest ok
  • Level 2  
    Witam,
    używam go od 2 tygodni, nie znam jeszcze wszystkich możliwości ale jak narazi spisuje się super!! Jeśli chcesz kupić Scandiag Box to kup z Gliwic facet jest importerem, za tą samą kasę co w firmie "ATOMIS" masz całą walizkę adapterów, darmowe aktualizację i prawie każdą markę w Języku polskim, facet służy pomocą techniczną jeśli będziesz miał z czymś problem. Możesz umówić się na pokaz tak jak ja i zobaczysz jak działa itp. Gdybyś miał jakieś pytania dotyczące Scandiaga to może pomogę, nie znam go jeszcze najlepiej ale może będę znał odpowiedź na twoje pytania.
  • Level 9  
    mysyogi666 wrote:
    Witam,
    używam go od 2 tygodni, nie znam jeszcze wszystkich możliwości ale jak narazi spisuje się super!! Jeśli chcesz kupić Scandiag Box to kup z Gliwic facet jest importerem, za tą samą kasę co w firmie "ATOMIS" masz całą walizkę adapterów, darmowe aktualizację i prawie każdą markę w Języku polskim, facet służy pomocą techniczną jeśli będziesz miał z czymś problem. Możesz umówić się na pokaz tak jak ja i zobaczysz jak działa itp. Gdybyś miał jakieś pytania dotyczące Scandiaga to może pomogę, nie znam go jeszcze najlepiej ale może będę znał odpowiedź na twoje pytania.

hej kolego. Słuchaj a podpowiedziałbyś mniej więcej czy można jakieś parametry zmieniać tym scan diagiem? też mam go chwile ale podłączałęm go do renault laguna 2 i właśnie teoretycznie opróćż włączania jakiś funkcji typu swiatła dzienne czy czujnika cisnienia ale nic nie widziałem o np adaptacji przepustnicy itp nic nie widiałęm
  • Level 16  
    Niestety jest to scaner nie ma możliwości clipa renault ale w niektórych autach daje sobie radę dam przykład nie mogłem dodać kluczyka centralnego w oplu zafira z 2003 roku niczym ,a scandiag bez problemu to zrobił.
  • Level 9  
    ale chyba z vagiem powinien bez prolemu taki rzeczy robic?
  • Level 16  
    Tak z grupą waga zrobisz wszystko.
  • Level 10  
    Witam, mam identyczny interface ale zmieniłem kompa i nie mam programu a strona producenta nie działa. Ma ktoś może?
  • Level 2  
    wtweety wrote:
    Witam, mam identyczny interface ale zmieniłem kompa i nie mam programu a strona producenta nie działa. Ma ktoś może?

witam, strona nie działa od jakiegoś czasu ale aktualizacje są od importera na maila. jak coś pisz na pw to Ci podeśle.
  • Level 1  
    Witam, troche pozno i mysle ze ktos odpowie. Mam ten sam problem zakupilem na allegro scandiag zielony, gosciu na aukcji napisal ze nowy 100 % sprawny , widac ze uzywka , ale mniejsza o to , problem jest taki ze nie ma do niego instalki strona producenta nie dziala, posiada ktos instalke scandiag by mogl podesłac na maila , interfejs orginalny haslo jest pełno przejsciowek , brakuje tylko oprogramowania.
  • Level 9  
    Ten sam problem padł mi tablet na którym był soft gdzie można pobrać kopie lub nowy ?
  • Level 1  
    ja mam instalke. odezwij sie to ci wysle

pozdro
  • Level 2  
    Cześć . Ma ktoś instalke do scandiaga ?
  • Level 9  
    Ma ktoś instaluje do scandiag potrzebna na już:( z góry dzięki za pomoc

Dodano po 29 [minuty]:

norbsdrift wrote:
    ja mam instalke. odezwij sie to ci wysle

pozdro
    Masz ja jeszcze ?
  • Moderator of Cars
    Przecież nad Twoim postem jest zamieszczony link do instalki na dysku Google :/
  • Moderator of Cars
    U mnie się normalnie pobiera... przed chwilą sprawdzałem.
  • Level 1  
    witam, ma ktoś moze program do scandiaga ?
  • Level 10  
    beery wrote:
    rafek326 wrote:
    witam, ma ktoś moze program do scandiaga ?

Serdeczne dzięki. Ja mam ten sprzęt i mogę tylko powiedzieć, że od początku był kłopot z aktualizacjami.
    Ta strona scandiag.com to już nie działa.
    Skąd teraz można ściągać aktualizację?
  • Level 2  
    Niestety wygląda na to że już nie zobaczymy nowych aktualizacji, tak jak piszesz strona padła już jakiś czas temu i pewnie interes się zwinął.
  • Level 16  
    Obiecywał że będzie łączyć się z ciężarówkami obiecanki cacanki.Aktualizacje na początku były często a teraz nic.Auta podłączyć można gdzieś do 2014 roku.....