Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TECHNICS EH 60-problem z magnetofonem

05 Kwi 2005 11:38 1692 6
  • Poziom 24  
    Mam wieze EH 60 i po dluzszym(okolo roku) nie uzytku magnetofonu RS-EH60 zaczal wariowac tzn.wlacze play,a on przelacza sie w lewo ,prawo,zadko ale czasem w ktoras strone zaskoczy, jak wylacze revers to poprostu(play) sie wylacza.Co moze byc przyczyna jakis element optyczny (sie zakurzyl),w ktorym miejscu go szukac ,pod rolkami?Dodam ze dwoch kolegow ma podobny problem,jeden z nich w innym modelu tez technicsa.
    dolaczam zdiecie mojej wiezy:
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    zdjecie jest mało czytelne ale jesli chodzi o kasete to najlepiej rozebrac i przeczyścić całość a wariować ci może nietylko od sensorów sprawć paski jesli są
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Paski sprzęgła do wymiany.
  • Poziom 24  
    jak moze byc cos do wymiany jak to od nowosci bylo nie wiele uzywane ,w koncu to technics,dodam ,ze bylo wszystko idealnie i po roku nieuzytku cos jest do wymiany i to w trzech sprzetach.To rozumie ,ze ten sprzet stojac bezuzyteczny sie psuje.Ja mysle ,ze tu chodzi o czyszczenie,tylko nie wiem konkretnie co ,bojeszcze nie rozbieralem ,myslalem ,ze ktos mial moze podobny przypadek.
  • Poziom 36  
    To jest model sprzed 8 lat więc nie możesz wymagać żeby działał wiecznie .Paski w nim teraz przypominają gumę z kondoma.
  • Poziom 24  
    dzieki jak rozbiore to sie odezwe.pozdro...
  • Poziom 24  
    Faktycznie mieliscie racje,nie sadzilem,ze podczas nieuzywania rozciagaja sie paski,zmienilem na jednej kieszeni pasek od przelaczania rodzaju pracy i pomoglo,dzieki.