Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna 1 1.8 - Poduszka skrzyni biegów

02 Mar 2014 17:08 2253 4
  • Poziom 12  
    Witam mam problem z poduszką od skrzyni biegów. Po wymianie wszystkich poduszek oprócz prawej jest bez porównania lepiej. Już nie ma takiego szarpania lewarkiem po dodaniu albo gwałtownym puszczeniu gazu. Jednak idealnie dalej nie jest ,dolną poduszkę usztywniłem wbijając kawałek blaszki likwidując ten fabryczny luz. Prawa strona jest usztywniona, kawałek węża nasunąłem na ten bijak i nawet nie drgnie. Co zrobić z tą poduszką od skrzyni biegów pomimo że jest nowa to miała luz od nowości i jak mocno ruszam silnikiem to widzę że na niej silnik się przemieszcza. Może jakaś inna poduszka podejdzie albo tą zakleić aby nie było w środku dziury? Może ktoś poradził sobie z tą wadliwą poduszką? Tylko proszę nie pisać że w lagunie ma szarpać lewarkiem.
  • Poziom 12  
    Jeśli nikt nic nie wymyśli to spróbuje pasek gumy wsunąć i wkleić go na kleju do opon.
  • Poziom 12  
    Tak zrobiłem i wyszło dobrze ,poduszka jest solidnie usztywniona. Ale po próbnej jeździe nie zauważyłem wielkiej różnicy dalej lewarek się porusza i czuć szarpanie silnikiem . Wspólnie z kolegą postanowiliśmy sprawdzić wzrokowo co się dzieje z silnikiem. Zatrzymałem się pod górkę z otwartą maską i ruszałem gwałtownie ,okazało się że silnik po prawej stronie podnosi się i opada. jutro spróbuje to jakoś wyeliminować. Trudno nikt się nie zainteresował może tylko ja mam 16 letnią lagunę. Ale jak uda mi się rozwiązać problem to napisze.
  • Admin grupy Samochody
    Aż tak mocno to Cię drażni?
  • Poziom 12  
    Prawdę mówiąc drażni mnie to jak cholera. Jak nic nie pomoże to chyba przyspawam ten silnik do ramy.