Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wiertarka udarowa dla amatora do domowego użytku za około 300zł

02 Mar 2014 17:27 2601 2
  • Poziom 9  
    Witam!

Szukam wiertarki z udarem do domku jednorodzinnego czyli raz kiedyś będą wykonywane prace od remontu drewnianego płotu po wieszanie obrazków, szafek i takie tam drobne prace przy czyszczeniu elementów metalowych szczotkami drucianymi, więc bez szału.

Budżet to około 300 zł, ale jak będzie coś sensownego i wartego uwagi to mogę dorzuć np do 340zł, wszystko w ramach zdrowego rozsądku. Zależy mi aby było to urządzenie, na którym będę mógł polegać, a nie tak jak np z urządzeniami z lidla z których sypią się iskry lub nie działają po paru miesiącach...w poprzedniej wiertarce stopiła mi się obudowa, ale przyznaję, że trochę nią pracowałem przy remoncie balonu :/

Dom jednorodzinny starego budownictwa więc standardowo grube ściany, cegła i takie tam, ale nie jest to "wielka płyta", więc SDS raczej jest mi zbędny.

w skrócie na czym mi zależy :

- Dobra amatorska wiertarka z udarem

- cena około 300zł (jak będzie potrzeba 350 i gdy będzie to warte swojej ceny to dlaczego nie)

- uchwyt samozaciskowy

- ogranicznik głębokości (niektóre modele makity nie posiadają go wcale)

- jak każdy polak by chciał, aby było dobre, tanie i wieczne (tak wiem ,że to nierealne) :D

Proszę o rady i opinie.
  • Poziom 9  
    hmmm używałem, ale jakoś nie znalazłem, bądź co bądź zapoznam się z tymi tematami