Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lenovo G580 problem z internetem

karinaa27 02 Mar 2014 19:35 1272 5
  • #1 02 Mar 2014 19:35
    karinaa27
    Poziom 2  

Witam.
    Z góry uprzedzam i przepraszam,ale całkowicie nie mam pojecia o takich sprawach.
    Mam problem z internetem w moim laptopie(lenovoG580) windows8. Internet niestety rozłącza się po kilku minutach,badz godz. Nie jest to wina sieci domowej ponieważ mam w domu 2 inne komputery i internet działa bez żadnych problemów. Zasięg też jest bardzo dobry.Jesli chodzi o sprzet to na pewno nie wchodzi w gre bo laptop jest nowo zakupiony. Czytalam juz wiele postów na ten temat a szczerze mowiac nie znalazlam zadnego rozwiazania na dluzszy czas. Probowalam wiele opcji, kombinowalam przy centrum sieci, resetowalam karte sieciowa, lecz pomagalo to max na jedna godzine.. nie ukrywam takie rozlaczanie internetu jest bardzo irytujace. Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje. Pozdrawiam

0 5
  • #2 02 Mar 2014 19:56
    Maciek051996
    Poziom 27  

Sterowniki aktualne?

0
  • #3 02 Mar 2014 19:59
    kisielos12
    Poziom 26  

Podaj markę i model karty sieciowej. Ale strzelam że to będzie pewnie jeden z Qualcomm Atheros, a z tego co zaobserwowałem (u siebie i na innych komputerach) najnowszy sterownik ma właśnie tendencję do rozłączania samemu internetu. Sam zresztą miałem podobny problem.
    Podaj też jaki masz system operacyjny oraz wersję sterownika (możesz to sprawdzić wchodząc w menedżer urządzeń -> karty sieciowe -> karta która Cie interesuje, zgaduje że chodzi o wifi -> właściwości -> daj zrzut zakładki sterownik).

Pozdrawiam

0
  • #4 02 Mar 2014 21:15
    karinaa27
    Poziom 2  

nie mam pojecia jak to dokladnie sprawdzic. doszlam do tego iz jest to "Karta sieciowa Broadcom 802.11n". co do sterownikow powinno byc wszystko dobrze, bo przy kupnie mialam wszystko wgrywane.

0
  • #5 02 Mar 2014 21:54
    kisielos12
    Poziom 26  

Panel sterowania -> menedżer urzadzeń -> rozwiń karty sieciowe i wrzuc screena

Pozdrawiam

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo