Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm Tytan DS200 - wyłączenie niepotrzebnych opcji

02 Mar 2014 23:19 1641 1
  • Poziom 1  
    Witajcie!
    Kilka dni temu zakupiłem auto wv golf 3 1.4benzyna. Poprzedni właściciel zainstalował w nim alarm Tytan ds200 (niestety nie jestem pewien co do modelu bo naklejka na centralce jest podrapana i wytarta ale po zdjęciach z neta doszedłem do wniosku że to właśnie ten model) i sprawa wygląda tak że nie jestem przyzwyczajony do auto zazbrajania podczas jazdy oraz odcięcia zapłonu jeśli po otwarciu auta nie odpali się go od razu a zaczeka kilka minut (muszę zawsze go jeszcze raz zamknąć i otworzyć żeby można było odpalić inaczej to odpali ale po kilku sekundach gaśnie). Wybaczcie że opisałem to trochę chaotycznie ale wydaje mi się że opisałem sprawę dość dobrze.
    Ogólnie to znalazłem centralkę alarmu ale nie ma na nich żądnych przełączników czy zworek do przestawienia. Czy może ktoś z was miał podobny problem? Z góry dziękuje za wszelaką pomoc.

Moderowany przez norbert.s.:

Wystarczy przeczytać instrukcję obsługi i montażu - do znalezienie w sieci. Nie potrzeba do tego nowego tematu na forum.

• Poziom 9  
    Witam,
    z tego co opisałeś to nie masz zainstalowanego systemu DS200 a DS300
    Jedną i drugą funkcję można wyłączyć i nie będą Ci już więcej przeszkadzać.
    Urządzenie to ma wiele funkcji programowalnych a te, które wymieniłeś należą do takich.

Parametr 3 - Ustawienie funkcji immobilizera
    Parametr 7 - Automatyczne zamykanie centralnego zamka podczas jazdy

Pozdrawiam
    Bayer.