Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HOOVER HNS9125-16S Nextra - Nie działa, wyświetlacz nieczytelny, blokada nie dzi

suchejro 03 Mar 2014 15:23 1125 1
  • #1 03 Mar 2014 15:23
    suchejro
    Poziom 13  

Witam, mam problem z pralką Hoover , mianowicie pralka nie chce uruchomić się w żadnym z programów, można ustawiać na dowolny program i nie ma zamiaru nic robić. Po dłuższym postoju odłączona od sieci, wydaje się pracować. Wyznaczony program rusza tzn pralka nabiera wody i kręci koszem, robi cykl prania i tyle, już nie wypuszcza wody i na tym staje. Później próbowałem włączyć ponownie to zaczęła napuszczać wodę ale nie przestawała i nabierała wodę bez końca. Spuściłem wodę, ponowiłem próbę i już nic nie chciała robić. Do tego wszystkiego zawsze nie działała blokada drzwi. Można było je otworzyć w dowolnym momencie. Do tego wszystkiego dodać trzeba to, że wyświetlacz jest prawie nieczytelny, trzeba patrzeć na niego pod dużym kątem i wtedy widać napisy, jak patrzy się normalnie na wprost to widać tylko całe jasne prostokąty w których powinny być litery. Proszę o wskazówki od czego zacząć i jak dalej postępować pod rząd żeby uruchomić pralkę.

0 1
  • #2 04 Mar 2016 14:05
    suchejro
    Poziom 13  

Znowu zabrałem się za tę pralkę, sprawdziłem grzałkę, silnik, czujniki, hydrostat, itp osprzęt. Ale nie ruszałem elektroniki bo nie chcę poruszać się po omacku. Nie sprawdziłem też blokady drzwi. Czy ktoś znający te prali coś mi podpowie? To odpowiednik Candy txt i pewnie jeszcze innych, na pewno ktoś je robił i wie co jest grane.

0