Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Magnum 2350 W myjka - Brak stopu na pompie.

03 Mar 2014 19:03 1947 5
  • Poziom 10  
    Myjka jest nowa. Podczas pierwszego uruchomienia strzelił główny wąż, myślałem że jest to wina jego wadliwej konstrukcji, zareklamowałem otrzymałem nowy. Postanowiłem więc znów wypróbować myjkę, zamontowałem nowy wąż i włączyłem ją. Myjka póki wciśnięty był spust w pistolecie szła. Jak puściłem spust myjka miała przejść w stan stop, lecz pompa nie zwalniała generując ciśnienie (było słychać, że pompa pracuję ciężej), nie zdążyłem jej wyłączyć a strzelił kolejny wąż (nie wytrzymał ciśnienia poszło po najsłabszej konstrukcji). Nie wiem w czym rzecz - podłączenie w domu wody mam prawidłowe, myjkę posiadam nie pierwszą, w czym więc tkwi problem??
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 14  
    Witam kolego jeżeli myjka jest nowa to oddaj do serwisu i po kłopocie. Miałem podobny problem okazało się że zablokowany był wyłącznik wysokociśnieniowy.
  • Poziom 2  
    Witaj.
    Przymierzam sie wlasnie do zakupu tej samej myjki.
    Moglbys sie podzielic wrazeniami i skutkiem swojej wizyty w srwisie?

Pozdr Grzegorz.
  • Poziom 10  
    Witam. Wrażenia hmm nie byłem osobiście paczka poszła wysyłką. Okres oczekiwania na naprawę trochę długo trwał ale wszystko się zakończyło "jakoś" bez rzucania nieprzyjemnościami. Zwykła reklamacja, myjka działa obecnie.

Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    bombajradiator napisał:
    Witam. Wrażenia hmm nie byłem osobiście paczka poszła wysyłką. Okres oczekiwania na naprawę trochę długo trwał ale wszystko się zakończyło "jakoś" bez rzucania nieprzyjemnościami. Zwykła reklamacja, myjka działa obecnie.

Pozdrawiam

Dzieki za inforamcje. Dobre i to, znaczy ze jest jakies techniczne wsparcie. pozdrawiami i zycze bezproblemowego uzytkowania.
  • Poziom 10  
    Jak nikt już nic nie napisał to temat do zamknięcia :) Serwis wymienił myjkę w której przyczyną awarii był brak sprawnie działającego systemu odcinającego.