Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[ZlecÍ] ZlecÍ wykonanie wzoru panela, do zasilacza regulowanego

kajt55 03 Mar 2014 21:17 2604 10
    kajt55
    Level 14  
    Czy kto∂ z forumowiczůw můg≥by wykonaś mi wzůr panelu do zasilacza pod obudowÍ z-17 w pliku pdf? Nie znam siÍ na tworzeniu paneli, a chcia≥bym juŅ z≥oŅyś můj zasilacz. O to wzůr (taki chcÍ lecz po polsku i bez ikony w≥Īcznika i power). Taki abym můg≥ wydrukowaś i zalaminowaś. Oddam punkty je∂li kto∂ zechce. PomoŅe kto∂?

Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
    FastProject
    Level 28  
    A na czym tu sie znaś. Takie co∂ moŅna nawet w ms word zrobiś.
    11111olo
    Level 42  
    Lepiej opanuj corela lub chociaŅ worda, a przyda ci siÍ to na przysz≥o∂ś. Tu jest 15 minut roboty. Jak nigdy tego nie robi≥e∂ to zajmie ci to godzinÍ.
    kajt55
    Level 14  
    Ja poprosi≥em o wykonanie za mnie a nie przeze mnie. Je∂li tak jak piszesz zajmie ci to 15 minut, to po proszÍ: Zrůb mi ten projekt.
    kajt55
    Level 14  
    TroszkÍ przy kozaczy≥e∂ widzÍ. Je∂li nie rozumiesz zdania, ktůre napisa≥em to nie pisz takich rzeczy. cyt...."Oddam punkty je∂li kto∂ zechce. PomoŅe kto∂? ..." Pozdrawiam.
    11111olo
    Level 42  
    Cena moŅe ciut przesadzona ale nikt nie chce za punkty tego robiś zw≥aszcza Ņe masz ich aŅ 55. Czy napisanie kilku napisůw to aŅ taki problem?

Pisa≥e∂ do autora zasilacza czy nie udostÍpni wzoru panelu?
    Futrzaczek
    Admin of Retro group
    Albo chcesz pomocy w zrobieniu czego∂, albo Ņeby kto∂ zrobi≥ to za Ciebie.

W tej drugiej opcji - p≥aś i nie marudľ, skoro nie chce Ci siÍ samemu zrobiś.
    kajt55
    Level 14  
    TroszkÍ Ņe∂cie mnie zmotywowali. I o to efekt zrobiony na windowsie w paint. Ja u siebie nie mog≥em bo mam macbooka i tu nie ma czego∂ takiego jak paint, a nie bÍdÍ specjalnie np. office kupowa≥ Ņeby szablon stworzyś. Laptopa poŅyczy≥em od Ņyczliwego, nie jak wy, znajomego. Pozdrawiam.

Futrzaczek
    Admin of Retro group
    kajt55 wrote:
    TroszkÍ Ņe∂cie mnie zmotywowali. I o to efekt zrobiony na windowsie w paint.

No i co? MoŅna? MoŅna! Nawet ≥adnie siÍ prezentuje.

kajt55 wrote:
    Ja u siebie nie mog≥em bo mam macbooka

I to my jeste∂my winni tego, Ņe masz upo∂ledzony sprzÍt?