Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell D610 - karta sieciowa Ethernet brak połączenia z siecią internet

04 Mar 2014 12:20 2229 11
  • Poziom 9  
    Witam,
    mam problem. Otóż posiadam laptopa dell latitude d610 z kartą sieciową mini-PCI Dell Wireless 1370 WLAN.
    Zainstalowałem sterowniki do niej oraz, jak też mi radzono, do chipsetu, ale nadal pokazuje się powiadomienie, że są niezainstalowane.
    Pokazuje się też w menadżerze zadań żółty wykrzyknik przy ikonce Kontroler Ethernet.
    Laptop łapie sygnał sieci, ale jest napisane: ograniczenie lub brak łączności.
  • Poziom 31  
    Daj screen z menadżera urządzeń. We właściwościach połączenia sieciowego kliknij Napraw/Diagnozuj (zależnie od systemu jaki tam masz) - to może rozwiąże problem z połączeniem.
  • Poziom 9  
    muszę odświeżyć temat, ponieważ problem nadal nie został rozwiązany, czy ktoś z was miał podobny problem?
  • Poziom 9  
    Posiadasz Avasta może ? Tak jak pisze kolega, daj screen z menedżera urządzeń.
    Z czego masz internet ? Czy na tym laptopie występował ten problem do tej pory ?

Być może musi zostać dodany adres MAC karty sieciowej.
  • Poziom 9  
    Oto screen z menadzera oraz indentyfikator sprzętu, posiadam Noda 32, internet pobieram od operatora multimedia polska, internet był w cześniej na tym laptopie problem pojawił się po sformatowaniu dysku twardego i wgraniu windows XP, sterowniki pobierałem ze strony della, a ostatnio szukałem przez identyfikator ale nie znalazłem dokładnie takiego samego
  • Poziom 9  
    Zadzwoń do dostawcy internetu sprawdź co on powie.
    Jeżeli masz możliwość sprawdzić na innym komputerze / laptopie czy internet działa po kablu, możesz mieć problem z kartą sieciową lub gniazdem.
  • Poziom 9  
    internet jest, sprawdzałem na innym kompie
  • Poziom 9  
    niestety bez rezultatu !
  • Poziom 9  
    No to albo kwestia adresu MAC, albo problem z kartą sieciową.
  • Poziom 9  
    a czy istnieje jakiś sposób aby ręcznie ustawić adres MAC

Dodano po 51 [minuty]:

Ok, temat zmykam problem został rozwiązany, uff :)
    Wszystkim którzy się udzielali w temacie muszę podziękować serdecznie za pomoc!!!

Dziękuję panowie