Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG L7 - Nie działający dotyk - taśma ?

04 Mar 2014 14:41 1662 2
  • Poziom 2  
    Witam mam problem otóż, wymieniłem w swoim LG L7 cały wyświetlacz i digitizer. Pojawił się problem, otóż dotyk, ekran, wyświetlacz ogólnie całość nie reaguje. Ani klawisze które są w digitizerze. Przycisk Home działa. Zastanawiam się czy do wymiany czasem nie jest taśma łącząca wyświetlacz, digitizer, kamerkę tylnią, włącznik oraz jecka. Ponieważ stary digitizer również nie reaguje. Prosiłbym tylko o poradę czy mam racje, ponieważ chciałbym zamówić, a nie chce na darmo kupować czegoś co może być sprawne.
  • Poziom 25  
    Czemu wymieniałeś komplet? LCD i dotyk były niesprawne? Rozbite czy przestały działać same z siebie? Kupione części są nowe czy z demontażu, używane czy podróbki?

Jeśli włącznik, gniazdo słuchawkowe i aparat działają (te dwa ostatnie ciężko sprawdzić bez dotyku, ale jak pokombinujesz to może Ci się uda) to raczej nie jest to wina taśmy.
  • Poziom 2  
    Hmm najpierw wymieniłem Digitizer ponieważ miałem uszkodzony, ale działał dotyk. Potem wyświetlacz bo spartaczył mi go "elektryk" naprawiając digitizer. Włącznik działa, nie wiem jak aparat i gniazdo słuchawkowe. Częsci są kupione nowe z Allegro. Wątpie że oryginalne.