Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault kangoo 1,5 dci - brak filtru paliwa

04 Mar 2014 21:25 2214 7
  • Poziom 7  
    Witam, Zakupiłem Kangura i że nie ogarnialem tematu, mój spec-towarzysz tez nie ogarnął, i teraz patrze a tu nie ma filtru paliwa takiego jaki powinien być. tam gdzie normalnie jest filtr to nic nie ma, wysyłam zdj , ktoś wie o co może chodzić.?? jest założony tylko filtr przepływowy przed pompką - gruszką.
  • Poziom 16  
    Proszę cię - filtr jest od strony kierowcy pod plastikową osłoną silnika z przodu .
  • Poziom 7  
    jutro Ci wstawie zdjęcie ze zdjętą pokrywą silnika i się przekonasz..

Dodano po 1 [minuty]:

chociaż na zdj 188 i tak widać ze tam nic nie ma
  • Poziom 30  
    Ale o co pytasz konkretnie ? Sam widzisz że ktoś żałował sianka na filtr i wsadził najtańsze co się da a ty jako nowy właściciel musisz kupić taki jaki ma tam być ...
    Albo sprzedać auto i kupić inne ale już z filtrem ;)
  • Poziom 7  
    chodzi mi o to, czy ktoś się spotkał z czymś takim, czy da się z tym żyć, i czy aspekt finansowy to jest jedyny powód tego że ktoś to tak zrobił. I czy dużo roboty jest z przywróceniem tego do stanu początkowego.

Dodano po 1 [minuty]:

i czy ktoś dysponuje schematem prawidłowego układu paliwowego do kangoo 1,5 Dci 2004r.
  • Poziom 30  
    Jarolu napisał:
    powód tego że ktoś to tak zrobił.

Nieznane są zamierzenia pokręconych handlarzy.
    A w systemie CR filtr paliwa jest bardzo ważny więc do roboty zanim padnie pompa albo wtryski...
  • Poziom 7  
    mógłby mi ktoś opisać jakie przewody dochodzą / odchodzą od filtra paliwa. dzięki za wszystkie głosy!