Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gra z Facebooka po pewnym czasie zaczyna się zacinać

jucher 05 Mar 2014 09:54 1104 3
  • #1 05 Mar 2014 09:54
    jucher
    Poziom 10  

Witam, jak w temacie gram w grę na FB. Gdy ją włączam, wszystko pięknie chodzi, lecz po pewnym czasie (kwestia 30min) gra zaczyna się przycinać. Gdy odświeżę przeglądarkę, gra z powrotem chodzi płynnie. Co może być powodem takiego czegoś??
    PS. Używam Mozilla 3.6 lub Opera 12.16 na każdej z nich to samo. Testowałem również nowego Chrome oraz najnowszą Mozzillę to samo się dzieje. Gra posiada Rejestrator, przez który można odpalić gierkę; bez odpalania przeglądarek to samo się dzieje. W załączniku te 478MB użytych jest podczas włączonej gry i jak zaczyna mulic grę gwałtownie rośnie nawet do 1200.

Gra z Facebooka po pewnym czasie zaczyna się zacinać Gra z Facebooka po pewnym czasie zaczyna się zacinać

0 3
  • #2 05 Mar 2014 10:03
    jucher
    Poziom 10  

Jeżeli to pomoże mój monitor to LG Flatron L192WS 19 cali :)

0
  • #3 05 Mar 2014 22:20
    cysiek221
    Poziom 2  

Ta cała gra z Facebooka po pewnym czasie zdecydowanie zaczyna Ci zżerać większą część pamięci RAM. Jak możesz, pograj w tą grę a kiedy zacznie się zacinać wejdź w Menedżer Zadań(domyślne ctrl+alt+del lub prawy przycisk myszy na pasku startowym i z wyświetlonych opcji wybierz Menedżer Zadań) później w zakładkę procesy, znajdź proces przeglądarki, której używasz(dla Mozilli Firefox domyślnie firefox.exe, a dla Opery opera.exe), i zapodaj tutaj screenshota.

0
  • #4 05 Mar 2014 22:53
    jucher
    Poziom 10  

Zauważyłem ze gra pobiera 90-100pct procesora czy jest możliwość obniżenia tego jakoś?
    PS. mam ściągnięte 2 obudowy boczne ,ponieważ komputer się przegrzewał czy może być to spowodowane brakiem/mała ilością pasty termo-przewodzącej na procesorze??Komputer od nowości nie miał nakładanej nowej warstwy pasty.
    To są procesy podczas świeżo włączonej gry.

0