Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Car DVD GPS 2Din Radio 3G Wifi Sat Nav GPS Radio Bluetooth USB SD FM RDS

05 Mar 2014 13:50 4668 6
  • Poziom 7  
    Witam Wszystkich Serdecznie!
    Zakupiłem radio i potrzebuje pomocy w podłączeniu. Radio chce podłaczyc w samochodzie Vectra C.
    Nie wiem co oznaczają symbole
    BACK
    BRAKE
    i nie wiem gdzie je podłączyć i za co odpowiadają ?
    Natomiast w kostce która jest podpięta do radia znajdują się dwa kable koloru Czerwonego i Pomarańczowego
    Czerwony podejrzewam ze idzie do (zasilania+) , ale co z pomarańczowym ?
    Wrzucam kilka zdjęć do wglądu :D
    Kod: smarty
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod
    Car DVD GPS 2Din Radio 3G Wifi Sat Nav GPS Radio Bluetooth USB SD FM RDS Car DVD GPS 2Din Radio 3G Wifi Sat Nav GPS Radio Bluetooth USB SD FM RDS Car DVD GPS 2Din Radio 3G Wifi Sat Nav GPS Radio Bluetooth USB SD FM RDS Car DVD GPS 2Din Radio 3G Wifi Sat Nav GPS Radio Bluetooth USB SD FM RDS Car DVD GPS 2Din Radio 3G Wifi Sat Nav GPS Radio Bluetooth USB SD FM RDS Car DVD GPS 2Din Radio 3G Wifi Sat Nav GPS Radio Bluetooth USB SD FM RDS
  • Spec od komputerów
    Wpisz w wyszukiwarkę tego działu frazę "przewód parking brake" lub samo "parking brake".
    Co do przewodu czerwonego (ACC) - to też już było omawiane na forum.
    Poza tym opis kostki ISO jest bez problemu dostępny w internecie.
  • Poziom 7  
    Serdeczne dzieki :D
  • Poziom 7  
    Poszukałem i znalazłem wiem co z czym podłączyć tylko co do jednego kabla nie mam pewności gdzie go konkretnie podłączyć, co niektórzy piszą ze do +12v i spotkałem się również ze do MASY. Nie wiem teraz gdzie?
    A chodzi o kabel PWR CCD 12V
    Czy ten kabel jest odpowiedzialny za ukryte Menu w radiu ?
    Z gory dziekuje wszystkim za wyjasnienia
    Pozdrawiam
  • Spec od komputerów
    Sprawdź czy na tym przewodzie pojawia się 12V po włączeniu radia. Jeśli nie, to podaj na niego 12V i sprawdź co się będzie działo.
  • Poziom 7  
    Dzieki za pomoc , wyszło na to ze kabelek idzie pod +12v
    Wszystko pracuje tak jak nalezy ,. oprócz sterowania w kierownicu ;-) i tutaj ponownie moja prosba o pomoc w celu wyjasnienia ,gdzie znajduje sie wejście pod sterownie w kierownicy ponieważ jestem lajcik w symbolach na schemacie.
    Przesyłam zdjecie orginalnego radia.
    Car DVD GPS 2Din Radio 3G Wifi Sat Nav GPS Radio Bluetooth USB SD FM RDS
    dziekuje wszystkim za pomoc i milego dnia zycze
  • Poziom 10  
    Witam kolegę,proszę napisz do mnie na pw marcel_28(malpa)o2.pl ponieważ mam do Ciebie zapytanie odnośnie radyjka tego samego modelu którego jestem posiadaczem.

Pozdrawiam Mariusz