Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Karcher 5.55 - brak ci郾ienia wody, silnik pracuje ca造 czas

TechnoRocker 02 Jul 2014 21:24 87051 35
    szrekszot
    Level 2  
    Witam, posiadam myjke podobna bo k5.55m mam problem jak w temacie male cisnienie. Dodatkowo po puszczeniu spustu silnik pulsuje co 2 sek. Wszystkie oringi przesmarowalem, nie widac uszkodzen na tloczkach ani na uszczelniaczach, lance podmienilem wraz z pistoletem. Prosze o porade ktore zaworki moga byc przyczyna tej awarii.
    szrekszot
    Level 2  
    Pekni皻 mia貫m g鏎n g這wic pod zaworem koszt nowej g這wicy 95 z rado嗆 bezcenna. Dzi瘯uj i 篡cz powodzenia.
    burnthefires
    Level 6  
    Wybaczcie wykopaliska, ale nie chcia貫m zak豉da nowego tematu, bo mam problem dok豉dnie taki sam jak anielski tutaj. Niestety w moim przypadku przeczyszczenie i przesmarowanie zaworu odcinaj帷ego nic nie da這.
    Myjka przy ustawieniu dyszy VarioPower na niskie do 鈔edniego ci郾ienia, na dyszy rotacyjnej czy szczotce rotacyjnej do czyszczenia tarasu pracuje normalnie (chocia mam wra瞠nie 瞠 troch nier闚no, co najlepiej wida na samym pistolecie albo nawet bez w篹a - ci郾ienie lekko "p造wa"). Natomiast przy ustawieniu VarioPower od po這wy do MAX wy陰cza si regularnie co sekund, chocia ci郾ienie przez t sekund pracy wydaje si by prawid這we (odkleja przyschni皻e robale z maski).
    畝dnych p瘯ni耩 g這wicy nie wida, zreszt myjka by豉 u篡wana bardzo sporadycznie, mo瞠 kilkana軼ie razy od nowo軼i i zawsze przechowywana w ogrzewanym gara簑 wi璚 mr霩 jej nie dotkn掖 na pewno. Nigdy te nie pracowa豉 d逝go za jednym razem.

zdj璚ia: https://imgur.com/a/m2chliK
    filmy z dzia豉nia: https://www.youtube.com/playlist?list=PLRy5wZ6qe5FhfFM-VaC3FxhkYJyM75pV1

EDIT: dorzucam zdj璚ia i filmy
    burnthefires
    Level 6  
    Dzi瘯i za odpowied.

Rozumiem 瞠 dysz od VarioPower? To by這 szczerze m闚i帷 pierwsze co mi przysz這 do g這wy po wyst徙ieniu tych objaw闚, bo wida 瞠 jest troch zakamieniona, nawet rozebra貫m i przeczy軼i貫m mechanizm regulacji, ale my郵a貫m 瞠 taki objaw to co powa積iejszego. Wrzuc sam dysz do odkamieniacza na jaki czas i zobaczymy.