Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aktualizacja firmware Samsung 32" F6270

PiotrPitucha 05 Mar 2014 19:37 1761 0
    PiotrPitucha
    Poziom 33  
    Witam.
    Mój Samsung UE32F6270 ma nowszy o kilka wersji upgrade o czym sam mnie poinformował. Odpaliłem grzecznie upgrade z poziomu TV bo ten jest podłączony do dość szybkiej sieci.
    Myślałem, że się zawiesił, ale jednak zaczął zasysać firmware i po kilku minutach poinformował mnie że zostało mu jeszcze 23h 52m 15s. :(.
    Przerwałem bo to bez sensu, nastawiłem autoaktualizację raniutko przed wyjściem do pracy ale do wieczora nic nie zrobił.
    Odpaliłem ponownie upgrade na życzenie, ale na starcie 3h 25m i ciągle rośnie.
    Czy to zawsze tak trwa?
    Niestety na stronie Samsunga brak nowego upgrade dla mojego modelu a w sieci na ... paveldriver... jest coś niewiadomego pochodzenia.
    Na dodatek mój antywirus krzyczy, że pliki nie są czyste.
    Jeśli znacie ten model to mam firmware 1113 a w sieci wykrywa mi 1117.
    Żeby było śmieszniej to w czasie aktualizacji informuje mnie, że robi to do wersji 1118. :)
    Jest o co walczyć czy zapomnieć o aktualizacji?
    Piotr.

Witam.
    Przybliżę dalszą walkę z oprogramowaniem.
    Próbowałem wersji startu upgrade zarówno o określonej godzinie jak i ze zwłoką czasową od wyłączenia.
    Według mnie proces upgrade o określonym czasie powinien wystartować z wyłączonego telewizora.
    Są dwie wersje, albo nie wystartował albo nie starczyło czasu (w moim przypadku 18 godzin).
    Spanie przy świecącym TV nie jest przyjemne, wiec zostaje mi tylko wstać bardzo wcześnie w wolny dzień...
    Z drugiej strony pozbawianie się TV w weekend mnie wkurza.
    Czy znacie jakąś procedurę offline i miejsce skąd zassać nowy firmware?
    Piotr.

Dziś po kilku godzinach na włączonym udało się zaktualizować.