Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ursus c-330 - Słaba hydraulika

05 Mar 2014 21:46 5688 11
  • Poziom 9  
    Witam, mam problem z turem własnej roboty.
    Problem polega na słabym udzwigu tura, jak i zarówno tłoku na łyżce nie zamyka łyżki nawet przy małym załadunku :(
    Tur posiada dodatkowy 3 sekcyjny rozdzielacz, nowa wzmocniona pompa (25,5l).
    Ciśnienie roboce pompy wydaje się dobre.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    Zmierz ciśnienie , może zawór przelewowy za wcześnie otwiera.
  • Poziom 9  
    Ciśnienie było dobre ale nie pamiętam jakie. Podkładałem podkładki pod pezpiecznik na rozdzielaczu pod siedzeniem żeby zwiększyć ciśnienie.
  • Poziom 20  
    Spróbuj podnosić tura lub zamykać łyżke i podnoś podnośnik w ciągniku.
    Jeśli się nie podniesie to niema ciśnienia.
  • Poziom 9  
    Ok jutro sprawdze, a jak można zwiększyć to ciśnienie tak żeby było wystarczające?
  • Poziom 9  
    Gdy podnoszę tura to tylny podnośnik w ciągniku nie podnosi :(
  • Poziom 10  
    Miałem podobne problemy zamontowałem specjalnie pompę dla tura. Napęd dla pompy jest z koła pasowego z pomocą paska rozrządu od Matiza . Jeśli jesteś zainteresowany zrobię zdjęcia. Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    moze masz zapchana pompę wymień filtry
  • Poziom 20  
    Pozostaje zmierzyć ciśnienie, to że nowa pompa to nic nie przesądza, bo może być za mała wydajność do tura lub po prostu lipna pompa.
  • Poziom 9  
    Filtry i wężyki są dobre i nie zapchane, myślałem właśnie o pompie z bizona cyklopa albo coś na wałek z tył ale ten pomysł też jest dobry jeśli możesz to prosił bym o jakieś fotki MistrzGrzes :)
  • Poziom 9  
    Dzięki:) a ile wynosi u was ciśnienie bo moje o ile się nie myle to było 160 mph