Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

39-42" LED Smart (przegladarka int.+Flash Player,) dvb-s (sat), PVR do 1800

mihaua 06 Mar 2014 12:08 2889 5
  • #1 06 Mar 2014 12:08
    mihaua
    Poziom 2  

Witam wszystkich.
    najpierw quiz
    1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 14m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2-3m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-3 osoby
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? wprost
    2. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć
    6. Jak słońce świeci w pokoju? na telewizor świeci z boku
    7. Jaki masz obecnie telewizor? nie mam tv
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał?przyzwoity obraz i dźwięk tuner cyfrowej naziemnej i satelitarnej, przeglądarkę internetową, możliwość nagrywania programów na pendrive, dysk zewnętrzny
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? anteny:naziemna,satelitarna, LAN
    10 .Jakie urządzenia? laptop (do oglądania filmów dvd)
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2-3
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? matową, ze wzgl na dużą ilość światła w pokoju
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Kreskówki, filmy fabularne, programy popularno-naukowe
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
    16. Preferencje co do marki? Samsung
    17. Preferencje co do wielkości? 39- 42“(ze wzgl na cenę)
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? ciemny ekran odbijajacy otoczenie (pomieszczenie)
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? nie ma reguły
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? do 1800
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne?nie zależy mi

Najbardziej zależy mi na kompatybilności z różnymi źródłami: oglądanie programów naziemnej w jakości emitowanej (HD?), filmów z netu (bajki z VOD-ów) i wbudowanym tunerze satelitarnym (mniej urządzeń i pilotów)

Oczekuję adekwatnego (do ceny) obrazu i dźwięku.
    Zależy mi na niskim zużyciu energii-czy ten model posiada czujnik ilości światła otoczenia i automatyczne dostosowuje się do warunków?
    Nie przewiduję dodatkowych głośników-mają wystarczyć wbudowane.
    Nie potrzebuję połączenia Wi-fi (telewizor w końcu przymocowany do ściany)
    Nie potrzebuję tunera dvb-c, nie zamierzam korzystać z telewizyjnych sieci kablowych.

Mój aktualny typ to Samsung UE40F5370 cena około 1700zł-czy to dobry wybór w tych pieniądzach i z uwzględnieniem oczekiwań?

Pytania dotyczące powyższego modelu i ew. innych opcji:
    a) Czy będę mógł przeglądać na tym sprzęcie internet tak jak na komputerze ze standardową przeglądarką (na starszych modelach tv nie było Flash Playera)?
    b) Zależy mi na możliwości oglądania filmów (z napisami) z laptopa-jakie są możliwości połączenia urządzeń?
    c) Nie rozpracowałem tematu FullHD i rodzaju zastosowanej matrycy-podobno te oznaczone ES były lepsze.
    d) Czy jest coś czego nie będę mógł na tym sprzęcie zobaczyć-np (zaplanowany sposób emisji sygnału, kodowania)?
    e) czy wbudowane tunery dvb-t i dvb-s odbiorą każdy dostępny aktualnie w powietrzu telewizyjny sygnał cyfrowy?

• #3 07 Mar 2014 10:54
    mihaua
    Poziom 2  

Dzięki, pewnie 42E6 ma świetny obraz,ale raczej nie ma dvb-s i nie mieści się w założonym budżecie.
    Proszę o info dotyczące możliwości przeglądarki w Samsungu (Flash Player, HTML5?) i inne np:czy przeglądarkę można wymienić na inną

• #4 07 Mar 2014 14:51
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #5 17 Mar 2014 14:03
    FreshPrince
    Poziom 10  

Niech ktoś coś powie o lg ln575s i la620s oba są za 1800zl mają turner sat, 52w pobór pradu, smart, wi-fi, lan więc spełnia podane kryteria. Sam się nad nimi zastanawiam.

• #6 17 Mar 2014 15:05
    robcio-pl
    Poziom 11  

posiadam takiego lg la620s i jestem z niego bardzo zadowolony samsung niech się schowa spełnia kryteria?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME