Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekspres Krups EA8000 - Jak sprawdzić ilość zaparzonych kaw?

06 Mar 2014 15:21 6546 3
  • Poziom 28  
    Witam
    W jaki sposób można sprawdzić ilość zaparzonych kaw w ekspresie Krups EA8000? Jaka kombinacja klawiszy?
    pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Cześć. nie wiem czy będzie jeszcze przydatne. Ale z tego co wiem. To trzeba mieć wyciągnięte: pojemnik na wytloczki , tacę i pojemnik na wodę lub pusty.

Wtedy na wyłączonym (wyciągniętą wtyczka) naciskami kombinacje klawiszy "rinse" + duża kawa .

Na wyświetlaczu (szkiełko- pryzmat) powinna pojawić się cyfra "1"

Wtedy naciskami klawisz pary, patrząc na wyświetlacz.
    Powinna pojawić się pierwsze " pauza - " a następnie w kolejności cyfry, to ilości kawy, a na koniec również pauza. By wyjść wyciągamy wtyczke.

Mam nadzieję że jakoś pomogłem.
  • Poziom 13  
    Podłączę się do tematu.
    Sposób przedstawiony przez kolegę axdm56 u mnie działa.
    Ale mam pytanie,czy można w jakiś sposób wymusić cykle czyszczenia i odkamieniania ?Ekspres wyświetla info że zaparzył 1630 kaw a w tym czasie tylko dwa razy "domagał" się płukania,czyszczenia,odkamieniania.
    Dziękuję i pozdrawiam.
  • Poziom 1  
    Witam,
    mi niestety ten sposób nie działa. Po wyjęciu wszystkich szufladek i pojemnika na wodę naciskam przyciski serwis i duża kawa, włączam go wtyczką do prądu i pojawia się 1. Niestety po naciśnięciu przycisku "para" wyświetla się 0 i w zasadzie nic więcej się nie dzieje. Podobnie, gdy naciskam serwis i duża kawa ale przy włączonym do sieci ekspresie wchodzi on w tryby nastaw twardości wody, temperatury...