Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zamrażarka Polar Zs 130 .Czy wyłącza się sama po czasie?

Steven123 06 Mar 2014 18:41 2070 2
  • #1 06 Mar 2014 18:41
    Steven123
    Poziom 6  

Witam .Mam pytanie .Czy zamrażarka Polar Zs130 wyłącza się sama po upływie jakiegoś czasu bo nie wiem do czego służy przycisk a mianowicie przełącznik znajdujący się po lewej na końcu na załączonym zdjęciu.

1 2
  • Pomocny post
    #2 06 Mar 2014 20:03
    skryn
    Admin grupy AGD

Steven123 napisał:
    Witam .Mam pytanie .Czy zamrażarka Polar Zs130 wyłącza się sama po upływie jakiegoś czasu bo nie wiem do czego służy przycisk a mianowicie przełącznik znajdujący się po lewej na końcu na załączonym zdjęciu.

Nie wyłączy się zamrażarka, o ile masz załączony przycisk szybkiego mrożenia (ten po lewej stronie). Sygnalizowany jest włączoną żółtą lampką.
    Przycisk (włącznik) ten służy tylko i wyłącznie przy wkładaniu wielu świeżych produktów do zamrażarki w celu w miarę szybkiego ich zamrożenia.
    Po paru godzinach należy go wyłączyć (ręcznie), co sygnalizuje zgaszona żółta lampka (pierwsza z lewej strony).

1
  • #3 06 Mar 2014 20:18
    Steven123
    Poziom 6  

Czyli zamrażarka będzie pracować cały czas?Wszystko wtedy będzie ok?A i jeszcze pytanie mam jezeli ta żółta lampka zgasnie i nie wyłącze tego przycisku to może coś się stać,bo coś tam pękło i nie działa on jak należy.;/

Dodano po 2 [minuty]:

skryn Czyli zamrażarka będzie pracować cały czas?Wszystko wtedy będzie ok?A i jeszcze pytanie mam jezeli ta żółta lampka zgasnie i nie wyłącze tego przycisku to może coś się stać,bo coś tam pękło i nie działa on jak należy.;/

2