Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar/Dafne PDH 585 - Wyciek wody.

driver98 06 Mar 2014 20:00 1437 6
  • Poziom 11  
    Jak w temacie,wycieka woda spod simeringa,po wymianie go na nowy,moje pytanie brzmi:czy znajduje się jeszcze jakaś uszczelka zbiornika oprócz owego simeringa,czy tak jak myślę,że zbiornik w miejscu wyjścia osi bębna się wytarł i jest do wymiany?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Oprócz simmeringa http://agdczesci.bazarek.pl/opis/269131/simmering-35-x-65-x-1218.html nie ma żadnej innej uszczelki , simmer dociska się elestyczną wargą czołową do blachy kotła , przy montażu można na tę wargę nałożyć warstwę silikonu .Ja nie stosuję silikonu i nie zdarzyło mi się aby w tym miejscu ciekło , musiałeś coś źle złożyć lub nie dokręciłeś trzech śrub tulei krzyżaka .
  • Poziom 11  
    machefi kolego wszystko było dobrze zrobione,ponieważ ok 7-miu miesięcy temu wymieniałem łożyska i oprócz tego wymieniłem simmering,było wszystko w porządku,aż się rozciekło,wymieniłem znowu na nowy i wyciek jest dalej.O co tu chodzi?Czyżby zbiornik do wymiany.!?
  • Poziom 37  
    Jaki simmering założyłeś ?.
  • Poziom 11  
    egon42 35*55*11/15 według orginału.
  • Poziom 11  
    No,to w tym momęcie zgłupiałem,poprzedni simmer był takich rozmiarów i było ok,orginał był taki sam,bo z niego spisywałem wymiary.........Mimo wszystko dziękuję za zaangażowanie,w tym nomęcie do domu zmierza nowa praleczka,gdyż stwierdziłem,że 15 lat to już wystarczy,niech sobie borajstwo odpocznie,dobrze służyła,przeszła parę napraw wykonanych przezemnie.Uważam temat za zamknięty.