Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Zestaw segmentów Sony ES 5.1 + 2.0, zadbane

Jareen 06 Mar 2014 23:28 1983 0
  • #1 06 Mar 2014 23:28
    Jareen
    Poziom 21  

Mam do zaoferowania wszystkie elementy z obecnego systemu audio, w większości opartego o segmenty Sony serii ES. Do przesady dbam o sprzęt, więc są w niemal nieskazitelnym stanie (biorąc pod uwagę wiek ok 15 lat). Do sporej części mam też jeszcze jakieś papierki i oryginalne dowody zakupów. Do zaoferowania są:

- Wzmacniacz 5.0 TA-VA8ES z pilotem - 500zł
    - Wzmacniacz 2.0 TA-FA3ES z pilotem - 700zł
    - Procesor DD SDP-EP90ES z pilotem - 600zł
    - Tuner ST-SA3ES - 550zł
    - Kompakt CDP-XA2ES z pilotem + drugi nowy oryginalny laser - 750zł
    - Korektor graficzny cydrowy Pioneer GR-777 - 500zł
    - BluRay Sony z wyjściem 5.1 po chinch (pasujacy do ta-va8es), wysoki model: 500zł
    - HD Transport Denon DVD-2500BT (BluRay+DVD+CD+SD) + konwerter HDMI > HDMI + toslink do dostosowania tego playera do wszystkich systemów 5.1 - rewelka, niespotykane urządzenie - 1300zł

Preferuję sprzedaż wszystkiego na raz, ewentualnie w konfiguracjach:
    - wzmacniacz 5.0 + procesor + bluray sony
    - wzmacniacz 2.0 + tuner + cd
    - sam korektor
    - sam HD Transport

Do tego mam głośniki:
    - do stereo: znakomite potężne Canton Ergo SC-L (rzadkie) - 2200zł, fornir wiśnia
    - do kina: Tannoy M2+M1+Mc (+ może mxSUB), w kolorze black ASH, subwoofer w rzadkiej wersji, do tego zapasowy ! głośnik) - 1750zł
    - 4 standy JTL Audio, bajecznie wykonane, dwa masywniejsze niższe na przód + dwa smuklejsze wyższe na tył: 800zł

Zdjęcia na życzenie.

Sprzedaję z czystym aczkolwiek krwawiącym sercem, przeprowadziłem się do kawalerki, nie mieszczę się. Uszy bolą, ale na chwilę obecną musi starczyć pianocraft :(

Odbiór większości jednak osobisty. [Sprzedam] Zestaw segmentów Sony ES 5.1 + 2.0, zadbane [Sprzedam] Zestaw segmentów Sony ES 5.1 + 2.0, zadbane [Sprzedam] Zestaw segmentów Sony ES 5.1 + 2.0, zadbane [Sprzedam] Zestaw segmentów Sony ES 5.1 + 2.0, zadbane [Sprzedam] Zestaw segmentów Sony ES 5.1 + 2.0, zadbane

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).