Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chciałbym uzyskać opinie o bateriach Blue-Star

telesfor5 07 Mar 2014 10:50 9714 6
 • #1
  telesfor5
  Level 9  
  Chciałbym sprzedawać baterie do telefonów gsm ,proszę osoby sprzedające o opinie o tej firmie,czy jakość baterii Blue-Star jest dobra,jak przebiega reklamacja baterii.W jakiej hurtowni można kupić baterie ATX.
 • #2
  tino2003
  Admin of GSM Group
  Moim zdaniem blustary są bardzo słabej jakości. Baterie które sprzedaję od wielu lat i mogę polecić to ATX na które praktycznie nie ma reklamacji.
 • #3
  michael20szydl
  Level 16  
  Pozwolę się nie zgodzić z kolegą powyżej , sprzedaję te baterie od 8 lat i nie ma z nimi najmniejszego problemu, reklamacji brak mimo że gwarancję daję na 12m. Oczywiście zwrotki są ale bardzo w małych ilościach dając na przykładzie na 100 sztuk sprzedanych wraca max 5 sztuk. Przez ten czas oczywiście poznałem jakich baterii trzeba unikać z bluestara np s8500 które się w ogólne nie nadają, stare 3210 które padają bo bardzo krótkim czasie użytkowania. Ogólnie osobiście mogę polecić z czystym sumieniem, reklamacje z firmą przebiegają bez problemowo. Ale ilu sprzedawców - właścicieli GSM tym każdy będzie chwalił to co mu się sprzedaje i co nie wraca, ATX stanowi u mnie zastępstwo do tego czego akurat BS nie ma w tej chwili.

  A co do przebiegu reklamacji , baterie odsyłam z FV zakupu po czym otrzymuję zwrot listem poleconym nowej baterii nie musząc czekać aż będę robił zamówienie do którego łaskawie dołożą, jeśli nie ma sztuki na stanie otrzymuje korektę FV.
 • #4
  elliott
  Level 21  
  Blue Star =jakość jak dla Mnie daleka od oczekiwań. Na chwile obecną u mnie w grę wchodzi tylko Forever.
 • #5
  leofeo
  Level 15  
  Jak kupiłem w 2007 roku partie to jedna eksplodowała w motoroli V3 :).
  Od tego czasu jakość się poprawiła znacznie.
  Używam też baterii .BLUN oraz ANDIDA.
 • #6
  Dr GSM

  Level 20  
  Sprzedaję BlueStar, Forever, Andida. Pierwsze 2 jednostkowe zwroty, natomiast Andida hmmm zastanawiam się czy nie zrezygnować. Foreverem i BlueStarem handluje od 7 lat i nie planuję zmian.
 • #7
  patrykGSM
  Level 21  
  Blue Star sprzedaje od 5 lat i nie ma problemów. Jak dla mnie nr. 1