Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lumia 920 - Słuchawka bluetooth jest strasznie cicho

08 Mar 2014 11:15 3474 9
  • Poziom 9  
    Witam. Problem polega na tym iż bardzo słabo słychać przez słuchawkę (nokia bh-112) bluetooth. Słuchawka jest sprawna w 100% ponieważ sprawdzałem ją na innym telefonie i słychać normalnie. Oczywiście jest też ustawiona max. głośność za pomocą tych przycisków w telefonie po prawej stronie u góry. Sprawdzałem też inną słuchawkę na tej lumi i jest to samo tzn. trzeba się dobrze wsłuchać co mówi rozmówca. Chyba że są jakieś inne ustawienia o których nie wiem więc proszę o pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 25  
    Podczas rozmowy głośność jest 10/10? Korzystam z BH-110 na l920 i faktycznie - mogłoby być głośniej, ale problemów nie mam.

Telefon z aktualnym softem? Po wgraniu Blacka wydaje mi się, że głośniej działa.
  • Poziom 9  
    Głośność jest 10/10. Wcześniej korzystałem z n8 i było słychać dobrze. Nawet teraz przełożyłem karty z ciekawości i na n8 działa dobrze. Nie aktualizowałem telefonu bo wiem że są później problemy. Mam w domu inną lumie o po aktualizacji zwariowała. a o co chodzi z tym wgraniem blacka ?
  • Poziom 25  
    Black to właśnie nazwa najnowsze aktualizacji GDR3. Telefon po tym nie świruje. Wręcz przeciwnie. Sporo braków jest naprawionych., plus wsparcie dla nowych aplikacji (dodatkowe API od Nokii do obsługi aparatu i galerii). Zrób aktualizację i sprawdź jak się zachowa.
  • Poziom 9  
    Jak zrobić taką aktualizacje nie mając dostępu do wi-fi ? Mam internet ale na kompie bo korzystam z iplusa. Da się to jakoś wykonać ?
  • Poziom 25  
    Możesz pobrać oprogramowanie na komputer i wrzucić przez program Nokia Care Suite. Soft do telefonu i NCS pobierzesz z www.windowsmania.pl tam też są dokładne instrukcje jak to zrobić. Stracisz wszystkie dane z telefonu, ale jeśli telefon jest połączony z outlookiem, to smsy, kontakty i programy zostaną przywrócone.
  • Poziom 9  
    Nie bardzo wiem co to ten outlook. Z lumii korzystam od niedawna. Gdyby nie te mapy których używam na co dzień sprzedał bym ten telefon już na samym początku. Jak możesz podeślij jakiegoś linka w kótrym opisują jak można to ściągnąć. Utworzyłem konto na windowsmania.pl i tyle mojej wiedzy w tym zakresie.
  • Poziom 25  
    Tutaj masz ROMy -> http://www.windowsmania.pl/romy-235/ Pobierz odpowiedni dla Twojego operatora lub CV PL. (oczywiście te opisane jako [Lumia 920][Stock ROM][BLACK] )

Tu masz instrukcje wgrywania -> http://www.windowsmania.pl/poradniki-234/%5Bl...rsji-oprogramowania-programem-ncs-wideo-1092/

W sprawie konta outook. Wejdź w ustawienia -> poczta+konta i sprawdź czy masz dodane Konto Microsoft. Jeśli nie to musisz je dodać/stworzyć.
    Jeśli tak to poszukaj ustawienia -> kopia zapasowa.
    Tam masz możliwość stworzenia kopii zapasowej. Dane powrócą jeśli po wgraniu softa podasz dane do tego samego konta Microsoft przy wstępnej konfiguracji.
  • Poziom 9  
    Wielkie dzięki za info. Dam znać jak będzie się zachowywał telefon po zmianach no i oczywiście czy będzie dobrze słychać przez słuchawkę.
  • Poziom 9  
    Jak dla mnie nic nie dało. Głośność pozostaje taka sama. Może ktoś wie czy jest to wogóle możliwe. Jeżeli tak to czekam na info.