Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson Ariva @200 - kanały

08 Mar 2014 23:15 3864 6
  • Poziom 10  
    Witam,

Nie moge nigdzie ustawić i zlalesc jak przełączać kanały za pomocą pilota, przez klawisz channel + - lub za pomocą strzałek.
    Aby przełączać kanał musze wybrać na pilocie numer kanału.
    Czy ktoś wie jak z tym problemem mozna sie uporać?
    Nie ukrywam ze jest to troszkę irytujące.

Kolejny problem to dość długa przerwa miedzy przeliczaniem sie kanalow.

Proszę o pomoc
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Sądzę że chyba jest dobry, nie wiem bo dopiero go odpaliłem.
    Sądzę że musiałby się ktoś wypowiedzieć kto użytkuje go na co dzień...

Przełączanie kanałów tragedia... po 12sec... po czym odpala się jakiś obrazek satelitki i wskakuje dopiero kanał
  • Poziom 26  
    Czy chodzi o tuner Ferguson Ariva @Link200? Jeżeli tak to ja ten tuner użytkuję od 2 miesięcy i czasy przełączania programów u mnie są od 3 do 4 sek. Najlepszy sposób na ten tuner został opisany przeze mnie w temacie https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2759503.html . Najważniejsze aby miał listę programów operatorów PC lub C+ , czyli przeszukanie satelit przy pomocy Fast Scan. Tuner ma błędy w parametrach transponderów w listach fabrycznych (stare). U mnie ten sposób zadziałał i tuner pracuje dobrze również w sieci Home Sharing (posiada fabrycznie oscam) z tunerami Dbox i nBox.
  • Poziom 10  
    Ok dzięki za odpowiedz, o tem tuner chodzi.
    Powiedz mi jeszcze jak wyglada kwestia przełączania kanalow (opisałem to wyżej w poście) czy ja musze moze dodać kanały do jakieś listy ulubionych?

Nie rozumiem dlaczego nie moge ich przełączać pilotem przyciskiem ch + - lub strzałkami od menu
  • Poziom 26  
    U mnie tuner przełącza prawidłowo kanały przyciskami CH+- oraz przyciskami góra, dół (pilot RCU-500V.2LX). Operuję tylko na liście z C+HD w której kolejność programów ustawiłem w Menu>Kanały>Zmień listę kanałów.

Jeżeli to o ten tuner chodzi to proszę popraw tytuł wątku aby inni koledzy mogli skorzystać używając wyszukiwarki.
  • Użytkownik usunął konto